U16 Milli Takımı, Yunanistan'ı 4-1 yendi

U16 Milli Takımımız, Polonya'nın ev sahipliği yaptığı UEFA U16 Gelişim Turnuvası son maçında Yunanistan'ı 4-1 mağlup etti. Milli Takımımızın gollerini 5.dakikada Ömer Faruk Beyaz, 18.dakikada Tuğbey Akgün, 38.dakikada Bartuğ Elmaz ve 50.dakikada Efecan Barlık atarken, Yunanistan'ın tek golünü 77.dakikada Sofoklis Michopoulos kaydetti.

U16 Milli Takımı, Yunanistan'ı 4-1 yendi
U16 Milli Takımı, Yunanistan'ı 4-1 yendi Admin
Bu içerik 407 kez okundu.

 
Günün diğer maçında Polonya, Kolombiya ile 0-0 berabere kaldı. Bu sonuçların ardından U16 Milli Takımımız, UEFA U16 Gelişim Turnuvası'nı lider olarak tamamladı.

Stat: Stadion Miejski

Hakemler: Lukasz Kuzma, Marcin Adamski, Maciej Klepacki, Lukasz Malaszewski

Türkiye: Ahmet Çağrı Güney (Dk.68 Osman Ertuğrul Çetin), Murat Şenel (Dk.75 Kadir Arslan), Ahmetcan Kaplan (Dk.75 Emin Bayram), Ali Sühan Demirel (Dk.41 Efecan Barlık), Selman Faruk Dibek (Dk.41 Alperen Soysal), Ömer Faruk Beyaz (Dk.55 Eren Taşkın), Ahmet Gülay (Dk.41 Furkan Yaşa), Bartuğ Elmaz (Dk.68 İsmail Zehir), Emre Demir (Dk.68 Eray Sürül), Abdullah Şahindere, Tuğbey Akgün

Yunanistan: Evangelos Karachalios (Dk.62 Athanasios Papadoudis), K. Koulierakis (Dk.70 Christos Zafeiris), Vasileios Kitsakis, Vasileios Oikonomou, Athanasios Gkarnetas, Ioannis Konstantelias (Dk.57 Titos Koutentakis), Angelos Gogouvitis, Christos Kryparakos, Fotios Kitsos (Dk.57 Sofoklis Michopoulos), Emmanouil Tsiokris, Apostolos Christopoulos (Dk.41 Georgios Stamoulis)

U16 Milli Takımı'nın UEFA U16 Gelişim Turnuvası aday kadrosunda şu isimler bulunuyordu:

Kaleciler:
Ahmet Çağrı Güney (Bursaspor), Osman Ertuğrul Çetin (Fenerbahçe A.Ş.)

Defans:
Abdullah Şahindere (Gençlerbirliği), Ahmetcan Kaplan (Trabzonspor A.Ş.), Ahmet Gülay (Beşiktaş A.Ş.), Emin Bayram (Galatasaray A.Ş.), Furkan Yaşa (Kasımpaşa A.Ş.), Kadir Arslan(Bursaspor), Murat Şenel (Galatasaray A.Ş.)

Orta Saha: 
Alperen Soysal (Aytemiz Alanyaspor), Bartuğ Elmaz (Galatasaray A.Ş.), Emre Demir (İstikbal Mobilya Kayserispor), Eray Sürül (Vitesse), Eren Taşkın (Kasımpaşa A.Ş), İsmail Zehir (Galatasaray A.Ş.), Ömer Faruk Beyaz (Fenerbahçe A.Ş.), Selman Faruk Dibek (Galatasaray A.Ş.), Tuğbey Akgün (Bursaspor)

Forvet:
Ali Sühan Demirel (SC Preussen Münster), Efecan Barlık (Bucaspor)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Mehmet Yıldırım

Maç programı:
 

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

01.04.2019 - 12.00

YUNANİSTAN

2-1

KOLOMBİYA

St.Miejski

01.04.2019 - 15.00

TÜRKİYE

2-0

POLONYA

Stadion Miejski

03.04.2019 - 12.00

POLONYA

2-1

YUNANİSTAN

St.Miejski

03.04.2019 - 15.00

TÜRKİYE

1-1

KOLOMBİYA

Stadion Miejski

05.04.2019 - 12.00

TÜRKİYE

4-1

YUNANİSTAN

St.Miejski

05.04.2019 - 12.00

POLONYA

0-0

KOLOMBİYA

St.Miejski

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni otobüs hatları 23 Ağustos'ta hizmete giriyor
Yeni otobüs hatları 23 Ağustos'ta hizmete giriyor
Denizli'de 19 Yeni Otobüs Hattı Açıldı
Denizli'de 19 Yeni Otobüs Hattı Açıldı