U15 ve U14 Milli Takımlarının aday kadroları açıklandı

U15 ve U14 Milli Takımlarımızın, 23-27 Nisan 2018 tarihleri arasında Antalya'da katılacağı Uluslararası Hazırlık Turnuvası'nın aday kadroları belli oldu.

U15 ve U14 Milli Takımlarının aday kadroları açıklandı
U15 ve U14 Milli Takımlarının aday kadroları açıklandı Admin
Bu içerik 195 kez okundu.

 

U15 Milliler, 18 Nisan 2018 Çarşamba günü saat 13.30'da Antalya'nın Manavgat ilçesinde bulunan The Sense De Luxe Hotel'de bir araya gelecek. U14 Milliler ise 20 Nisan 2018 Cuma günü saat 13.30'da aynı otelde toplanacak.

Antalya'nın Manavgat ilçesinde bulunan Emir Hotels bünyesindeki Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi'nde düzenlenecek Uluslararası Hazırlık Turnuvası'nda U15 ve U14 Milli Takımlarımızın yanı sıra, Azerbaycan ile Gürcistan U15 Milli Takımları mücadele edecek.

U15 Milli Takımımızın, Uluslararası Hazırlık Turnuvası aday kadrosunda şu isimler yer alıyor:

Kaleciler:
Ahmet Çağrı Güney (Bursaspor), Atalay Gökçe (Gençlerbirliği), Kerem Yusuf Ersunar (Galatasaray A.Ş.)

Defans:
Abdullah Şahindere (Gençlerbirliği), Ahmet Gülay (Beşiktaş A.Ş.), Anıl Batın Aydın (Galatasaray A.Ş.), Cüneyt Can (Beşiktaş A.Ş.), Murat Şenel (Bucaspor), Ravil Tagir (Altınordu A.Ş.), Serdar Saatçı (Beşiktaş A.Ş.), Yusuf Erdem Gümüş (Galatasaray A.Ş.)

Orta Saha:
Bartuğ Elmaz (Galatasaray A.Ş.), Efe Mustafa Çetin (Altınordu A.Ş.), Emre Demir (Kayserispor), Eren Güler (Bursaspor), Ömer Faruk Beyaz (Fenerbahçe A.Ş.), Samet Halvaci (Galatasaray A.Ş.), Selman Faruk Dibek (Galatasaray A.Ş.), Tuğbey Akgün (Bursaspor), Yiğit Emre Çeltik (Altınordu A.Ş.), Zafer Göktuğ Erdem (Gençlerbirliği)

Forvet:
Abdullah Soğucak (Altınordu A.Ş.), Fehmi Koç (Antalyaspor A.Ş.)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Nedim Yiğit

U14 Milli Takımımızın, Uluslararası Hazırlık Turnuvası aday kadrosunda şu isimler yer alıyor:

Kaleciler:
Bayram Kılıç (Osmanlıspor FK), Sacit Eren Nasuh (Bursaspor)

Defans:
Ahmet Buğra Güven (Galatasaray A.Ş.), Botan Özpolat (Galatasaray A.Ş.), Egemen Tutar (Beşiktaş A.Ş.), Eren Tunalı (Bursaspor), Ersin Yılmaz (Galatasaray A.Ş.), Harun Can Karıksız (Galatasaray A.Ş.), Mehmet Emin Kaburga (Kasımpaşa A.Ş.), Muhammet Onur Başyiğit (Fenerbahçe A.Ş.)

Orta Saha:
Adem Metin Türk (İstanbul Soma Aslan Gücü Spor), Barış Atak (Bursaspor), Buğra Çağlıyan (Eskişehirspor), Burak İnce (Altınordu A.Ş.), Caner Doğan (Galatasaray A.Ş.), Doğukan Tanış (Fenerbahçe A.Ş.), Hasan Sırtlı (Trabzonspor A.Ş.), Kadircan Bilikli (Beşiktaş A.Ş.), Mustafa Erdilman (Antalyaspor A.Ş.), Ozan Deveci (Göztepe A.Ş.)

Forvet:
Batuhan Türkmen (Galatasaray A.Ş.), Melih Bostan (Fenerbahçe A.Ş.)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Güngör Şahinkaya


Maç Programı:

23.04.2018 - 15.00 / Türkiye U14 - Azerbaycan / Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi - Manavgat - Antalya

23.04.2018 - 17.00 / Türkiye U15 - Gürcistan / Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi - Manavgat - Antalya

25.04.2018 - 15.00 / Azerbaycan - Gürcistan / Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi - Manavgat - Antalya

25.04.2018 - 17.00 / Türkiye U15 - Türkiye U14 / Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi - Manavgat - Antalya

27.04.2018 - 14.00 / Türkiye U14 - Gürcistan / Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi - Manavgat - Antalya

27.04.2018 - 16.00 / Türkiye U15 - Azerbaycan / Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi - Manavgat - Antalya

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Leo     2018-12-04 viagra online
Meredith     2018-12-04 generic viagra
Brettsoups     2018-12-02 diflucan
Verna     2018-12-01 viagra for woomen
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9 yaşındaki Sedanur’un otopsi sonucu açıklandı
9 yaşındaki Sedanur’un otopsi sonucu açıklandı
Orta Batı Yunanistan'da Deprem Meydana Geldi
Orta Batı Yunanistan'da Deprem Meydana Geldi