Türk-Alman çetesi için duruşma Stuttgart'ta başlıyor

Resmi olarak boks kulübüne kayıtlı “Osmanen Germania” çetesinin sekiz üyesinin yargılanması, 26 Mart'ta Alman Stuttgart şehrinde başladı.

Türk-Alman çetesi için duruşma Stuttgart'ta başlıyor
Türk-Alman çetesi için duruşma Stuttgart'ta başlıyor Admin
Bu içerik 166 kez okundu.

 

Deutsche Welle'nin bildirdiğine göre, üyeler uyuşturucu ve silah ticareti, cinayete teşebbüs, fuhuş ve şantaj talep etmek gibi bir dizi suç eylemine karışmakla suçlanıyorlar.

Şüphelilerin, 2016 ve 2017 arasında Baden Württemberg eyaletinde çok sayıda suç işlemiş olduğuna inanılıyor. İddianameye göre, kulüp örgütü terk etmek isteyen üyelerini “öldürmeye teşebbüs ediyor”.

“Bu yasal olarak kurulmuş olduğu için bir boks kulübü değil. Savcılık sözcülerinden Jan Holzner, Deutsche Welle tarafından da aktarıldığı gibi, bu da çocukları sokaklardan uzak tutan iyi bir organizasyon değildir.

İçişleri Bakanlığı'na göre, grubun çoğunluğu Türk kökenli olan yaklaşık 300 üyeyle Almanya genelinde 22 yerel bölüm bulunuyor.

2015 yılında kuruluşundan bu yana, Osmanen Germania'nın diğer benzer kulüplere karşı “hakimiyeti” ele geçirme yönünde adımlar attığı bildiriliyor.

26 Mart'ta, mahkeme, sanıkların ve mahkeme salonuna eskortların eşlik ettiği birçok polis memuruyla sıkı güvenlik nedeniyle açıldı.

Duruşmanın 50 duruşması olması bekleniyor ve Ocak 2019'da tamamlanacak.

 

Deneme osmanen Alman çete germania
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HAKAN     2018-10-09 modazzo pişpmanlıktır
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nokia’dan Yeni Çentikli Telefon Modeli; Nokia 7.1
Nokia’dan Yeni Çentikli Telefon Modeli; Nokia 7.1
Doktrin Nedir?
Doktrin Nedir?