Tumblr Güzel Sözler

Tumblr Güzel Sözler

Tumblr Güzel Sözler
Tumblr Güzel Sözler Emre
Bu içerik 0 kez okundu.

Muhatabımıza anlatmak istediklerimizi özlü sözler ile daha anlamlı şekilde aktarabiliriz. Kitaplardan seçilen sözler, büyüklerin hikmetli sözleri, güzel ve özlü sözler çalışmaları yahut kitapları bunun için en geçerli yoldur. Tumblr sosyal medya platformunda paylaşılan Tumblr Sözler ile bu amacımıza ulaşabiliriz. Tumblr sözleri ile anlatmak istediklerimiz daha bir manalı şekilde karşı tarafa sosyal medya üzerinden iletilmektedir.

Tumblr dışında farklı sosyal medya platformları ve çalışmalar ile bu güzel sözlere ulaşmak artık çok kolay. Son zamanlarda özellikle resimler üzerine yazılan sözler ile hem resme hem de sözlere daha farklı bir anlam yüklenmekte ve gönderilmek istenen mesaj, net şekilde karşı tarafa ulaştırılmış olmaktadır. Resimli sözler güzel sözleri daha da anlamlı hale büründürmekte ve paylaşıma farklı bir renk katmaktadır. Bundan dolayıdır ki sosyal medya hesaplarında kişiler paylaşımlarında hep resimli söz kullanmaktadır. Ayrıca izlenimlerimize göre resimli sözlerin beğenisi diğerlerine oranla daha yüksek olmaktadır. Bunu da göz ardı edemeyiz.

Tumblr platformundan seçilen tüm yazıları, mesajları ve sözleri bir arada toplayan ve bunları sizlerin istifadesine sunan tumblrsozler.com adresine göz atmanızı öneriyoruz. Zira resimli mesajların yanı sıra, kitap sözleri, ayrılık sözleri, sevgi sözleri, mutluluk sözleri, yalnızlık sözleri, özlem sözleri, iyi geceler sözleri, whatsapp durumları, arkadaşlık ve dostluk sözleri gibi onlarca kategoride sözler sizi bekliyor. tumblrsozler.com ile sözler denizine yelken açın!..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı