Tsipras, Antik Medeniyetler Forumunda konuşma yaptı

Antik Medeniyetler Konuşma, 13:00 Başbakan Alexis Tsipras gönderecek Zappeion Megaron de, bugün, Pazartesi düzenledi.

Tsipras, Antik Medeniyetler Forumunda konuşma yaptı
Tsipras, Antik Medeniyetler Forumunda konuşma yaptı Admin
Bu içerik 20 kez okundu.

 

Bu Dışişleri Bakanı Nikos Kotzia başlangıç kültürünün bir diplomatik girişimdir. Dışişleri Bakanlığı, üst düzey yetkililer, dışişleri bakanları çoğunluğunda hazırlık buçuk yıl sonra, 10 ülke (Çin, Hindistan, Irak, İran, Mısır, Yunanistan, İtalya, Meksika, Peru ve Bolivya) antik uygarlıkların temsil Atina'da bulunan Antik Medeniyetler Forumu'nun ilk Bakanlar Konferansı kurmak. 

Bu dünya nüfusunun% 40'ını temsil eden dört kıtadan aynı tablo 10 Devletleri'nde etrafında döşeme yeni diplomatik ittifaklar, anlayışlar ve çok taraflı işbirliği ilişkileri için alan açar ve kültürlerinin ortak karakteristik güncelliğini bugün bir projedir. 

Bu kültürler hala sanat, felsefe ve fikirler hala yetiştirmek modern dünyayı etkilemeye çünkü aracılığıyla güncelliğini halen. Onların kültürlerinin bu haber sayesinde Forumda katılan Üye Devletler ayrıca ekonomik gücü hala konuyla ilgilidir kültür gibi, bugün özel bir rol oynamaya davet ve insanlık yumuşak güç formunu teşkil etkileyen, ancak. 

Birçok projenin üç kuruluşun tarafından ifade, barış ve halkların, katılan ülkeler arasında hizalama ve işbirliği imkanı yararına, en iyi şekilde yararlanılabilir nasıl Konferansı'nda bugünün tartışma beklentileri vardır, Dışişleri Bakanlığı arasındaki dünkü ikili görüşmenin ardından Nikos Kotzias ve Çinli mevkidaşı Wang Yi,. 

azim ve Bay Kotzias, dahası, uluslararası ortamda ülkemizde oynayabileceği çok fonksiyonlu rolün uluslararası ilişkilerde işbirliği ve tanıtım için bir "pozitif gündem" inşa ediyor birçok girişimleri teşvik Yunan diplomasisinin, temel amacı. 

Eski Uygarlıklar Forumu'nun Bakanlar Konferansı çalışmaları 9 am Cumhuriyeti Prokopis Pavlopulos başkanı açılacak ve Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Kotzia konuşmalar ve Çinli mevkidaşı neden Wang tarafından takip edilecektir. 

Sonra yüksek katılımcılar Konferansı müdahale ve ortaklıkları teşvik etmek Kültür sömürü yolları hakkında görüş alışverişinde fırsat olacaktır. 

13:00 beklenen tebrik Başbakan Alexis Tsipras ve 15.30'da Forumu çalışmaları tamamlandıktan sonra başta basın toplantısında hakkında sağlanacaktır.

Kaynak : ANA-MPA

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pence, Zaev isim anlaşmasının bölgede 'daha fazla güvenlik' sağlanacağını söyledi
Pence, Zaev isim anlaşmasının bölgede 'daha fazla güvenlik' sağlanacağını söyledi
Referandum onaylanırsa, FYROM muhalefetinin anayasal değişikliklere 'saygı gösterecek'
Referandum onaylanırsa, FYROM muhalefetinin anayasal değişikliklere 'saygı gösterecek'