TRUKİD

TRUKİD

TRUKİD

TRUKİD
Bu içerik 0 kez okundu.

Bebek ve çocuk bakımı biz büyüklerin bakımında daha hassas bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bebek ve çocukların cildi daha hassas olduğundan dolayı bakımı daha zor ve daha özen gösterilmesi gereken bir konudur. Bu yüzden de çocuk cilt bakımında kullanılan ürünlere dikkat edilmelidir. Kullanılan ürünlerin içeriklerinin tamamen doğal olması son derece önemlidir. Bu konuda tamamen doğal içerikli ürünleri ile bebek ve çocuk sağlığını düşünen bir marka olan Trukid, içerisinde hiçbir şekilde kimyasal içerikli madde bulundurmakta ve tamamen çocuk sağlığını düşünmektedir.

Trukid, bebek ve çocuk markasıdır. 6 çocuklu kimyager bir anne tarafından geliştirilen Trukid, çocuk bakımının ne kadar önemli olduğunu bilerek tamamen doğal içerikli çocuk cilt yapısına uyum sağlayacak bir şekilde anti alerjik olarak geliştirilmiştir.

Bebek ve çocuk cilt yapısına uyum sağlayarak içerisinde ciltte alerji yapabilecek herhangi bir kimyasal içerik bulunmamaktadır. Trukid, çocukların hassas cilt yapısı düşünülerek tasarlanmış bir markadır.

Trukid, içerisinde kimyasal madde bulundurmaması ve doğal içerikli olması sebebi ile çocuk bakımında dermatologlar tarafından geçerli notu almış ve tavsiye edilmektedir. Kullanıcılarının memnun kaldığı Trukid, çocukların hassas cildine uygun tasarlanmıştır. Trukid ürünlerinin içeriği ebeveynlerin dikkatini çekmekte olup, dış ambalajları da ufak kullanıcıları olan bebek ve çocukların dikkatini çekmektedir. Renkli ambalajları ile çocukların ilgi odağı olmuş durumdadır.

Trukid, ürünlerinin tamamı çocukların hassas cildi düşünülerek tamamen doğal içeriklerle tasarlanmış olup rahatlıkla kullanılabilecek bir markadır.

http://www.dermoeczanem.com/trukid

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
christiana     2016-09-17 Eğer kişisel bir kredi arıyor, ya da edilir bir banka tarafından kredi reddetti vardı.
Serhat     2016-09-08 Ben servis çağırmak istiyorum fakat servis ücreti ne kadar acaba? Birde sıcak su vermiyor kombi fiyatı ne tutar fiyat vere biliyor musunuz? Kolay gelsin.
ucuzcafemobilyalari     2016-09-07 Cafe mobilyalarında uygun fiyatlı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Azerbaycan'dan Tramp'a özel hediye
Azerbaycan'dan Tramp'a özel hediye
George Bush'un yağmura karşı önlemi
George Bush'un yağmura karşı önlemi