Tramp’ın basın toplantısından sonra dolar düşüşe geçti

ABD'nin yeni seçilen Başkanı Donald Tramp’ın geçtiğimiz gün gerçekleştirilen ilk basın toplantısından sonra Dolar, Euro ve Japonya Yeni’ne nispeten düşüş yaşandı.

Tramp’ın basın toplantısından sonra dolar düşüşe geçti
Tramp’ın basın toplantısından sonra dolar düşüşe geçti Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Guncel-Haber.com apa- ya istinaden haber verir ki, D.Tramp’ın konuşmasında ekonomik konulara daha az yer ayırması dolar değer negatif etkilendi.

Borsa katılımcıları basın toplantısında D.Tramp’ın ekonomik teşvik programının ayrıntılarının açıklanacağını bekliyordu. "Tramp dış siyasetle ilgili soruların üstesinden oldukça güzel geldi, fakat habercilerin bir soruları yanıtsız kaldı", - diye "CMC Markets" şirketinin treyderi Aleks FERBER söyledi.

Bugünkü ticaret oturumunda euro 1,0608 dolara santralde. Oysa, Avrozonanın tek para biriminin kuru geçen toplantının yekununda 1,0582 dolar seviyesinde olup.

Dolar / yen çifti 114,48 yen seviyesinde ticaret olunur. Geçtiğimiz oturumda 1 dolar 115,41 yen oldu. Yatırımcıların düşünüyor ki, bugünkü ticaret toplantısında doların yine karşı oranı geçen gün kayda alınan lokal minimumu, yani 114,25 yen seviyesini test edebilir. "Bloomberg" ajansı yazıyor ki, bu sınır geçilirse, kur 113,13 yen / dolar seviyesine doğru hareket etmeye başlayacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor