Tramp’ın basın toplantısından sonra dolar düşüşe geçti

ABD'nin yeni seçilen Başkanı Donald Tramp’ın geçtiğimiz gün gerçekleştirilen ilk basın toplantısından sonra Dolar, Euro ve Japonya Yeni’ne nispeten düşüş yaşandı.

Tramp’ın basın toplantısından sonra dolar düşüşe geçti
Tramp’ın basın toplantısından sonra dolar düşüşe geçti Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Guncel-Haber.com apa- ya istinaden haber verir ki, D.Tramp’ın konuşmasında ekonomik konulara daha az yer ayırması dolar değer negatif etkilendi.

Borsa katılımcıları basın toplantısında D.Tramp’ın ekonomik teşvik programının ayrıntılarının açıklanacağını bekliyordu. "Tramp dış siyasetle ilgili soruların üstesinden oldukça güzel geldi, fakat habercilerin bir soruları yanıtsız kaldı", - diye "CMC Markets" şirketinin treyderi Aleks FERBER söyledi.

Bugünkü ticaret oturumunda euro 1,0608 dolara santralde. Oysa, Avrozonanın tek para biriminin kuru geçen toplantının yekununda 1,0582 dolar seviyesinde olup.

Dolar / yen çifti 114,48 yen seviyesinde ticaret olunur. Geçtiğimiz oturumda 1 dolar 115,41 yen oldu. Yatırımcıların düşünüyor ki, bugünkü ticaret toplantısında doların yine karşı oranı geçen gün kayda alınan lokal minimumu, yani 114,25 yen seviyesini test edebilir. "Bloomberg" ajansı yazıyor ki, bu sınır geçilirse, kur 113,13 yen / dolar seviyesine doğru hareket etmeye başlayacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünyanın en güzel evi
Dünyanın en güzel evi
Sahte haberler tarihi
Sahte haberler tarihi