Trabzon Rent a Car Dünyası

Trabzon Rent a Car Dünyası Karadeniz bölgesindeki araç kiralama üzerine hizmet veren sayılı firmalardan biri olarak kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden çalışmaktadır.

Trabzon Rent a Car Dünyası
Trabzon Rent a Car Dünyası
Bu içerik 0 kez okundu.

trabzon ucuz oto kiralama

Trabzon Rent a Car Dünyası Karadeniz bölgesindeki araç kiralama üzerine hizmet veren sayılı firmalardan biri olarak kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden çalışmaktadır. Trabzon’un yanı sıra Gümüşhane, Rize ve Giresun gibi illerde de hizmet veren firma geniş araç filosu ve deneyimli personeli ile kalitenin adresi konumundadır.

Rent a Car Hizmeti

trabzon havalimanı oto kiralama

Trabzon oto kiralama firmasından kiralayacağınız tüm araçlar tam kasko güvencesi ve yol yardım desteği altındadır. Deprem, hırsızlık ve yangın gibi rizikolara karşı sigorta yapılmaktadır. Araçta bir sıkıntı çıkması yahut bir kazanın meydana gelmesi durumunda müşterilere aynı standartlara sahip başka bir araç tahsis edilmekte ve ek ücret talep edilmemektedirTrabzon oto kiralama firması konforlu ve güvenli yolculuk imkânı sunmakta ve başınıza gelebilecek her türlü ihtimali sizin için düşünmektedir. Trabzon araç kiralama da araçlar ekonomik, orta ve lüks sınıf olmak üzere her bütçeye uygun olarak sınıflandırılmıştır. Araç kiralama işlemi sırasında araç depoları full olarak teslim edilmekte ve aynı şekilde geri alınmaktadır. 26 yaş altı kişilere araç kiralanmamaktadır. Araç kiralama işlemlerinizde kredi kartı zorunluluğu bulunmamaktadır. Ekonomi yahut orta sınıf bir araç kiralayacaksanız yalnızca şartnamede belirtilen şartları taşımanız yeterli olup ekstra bir yükümlülük bulunmamaktadır. Lüks araç kiralamalarınızda ise kredi kartı şartı bulunmaktadır.Trabzon araç kiralama firmaları arasında yedi gün yirmi dört saat fiyat analizi yapmakta ve en uygun fiyat garantisi sunmaktayız. VIP Karadeniz Trabzon oto kiralama olarak kiralık araç hizmetinin yanı sıra turlar düzenleyerek kültür turizmi hizmeti de vermektedir. Online rezervasyon mümkündür.

trabzon kiralık araç

Araçlarımıza çevrimiçi olarak günler öncesinden rezervasyon yaptırabilir ve ekstra indirim imkânlarından yararlanabilirsiniz. Yurt dışı seyahatleriniz ve özel günlerinizde şoför desteği de verilmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı