Trabzon Rent a Car Dünyası

Trabzon Rent a Car Dünyası Karadeniz bölgesindeki araç kiralama üzerine hizmet veren sayılı firmalardan biri olarak kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden çalışmaktadır.

Trabzon Rent a Car Dünyası
Trabzon Rent a Car Dünyası
Bu içerik 0 kez okundu.

trabzon ucuz oto kiralama

Trabzon Rent a Car Dünyası Karadeniz bölgesindeki araç kiralama üzerine hizmet veren sayılı firmalardan biri olarak kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden çalışmaktadır. Trabzon’un yanı sıra Gümüşhane, Rize ve Giresun gibi illerde de hizmet veren firma geniş araç filosu ve deneyimli personeli ile kalitenin adresi konumundadır.

Rent a Car Hizmeti

trabzon havalimanı oto kiralama

Trabzon oto kiralama firmasından kiralayacağınız tüm araçlar tam kasko güvencesi ve yol yardım desteği altındadır. Deprem, hırsızlık ve yangın gibi rizikolara karşı sigorta yapılmaktadır. Araçta bir sıkıntı çıkması yahut bir kazanın meydana gelmesi durumunda müşterilere aynı standartlara sahip başka bir araç tahsis edilmekte ve ek ücret talep edilmemektedirTrabzon oto kiralama firması konforlu ve güvenli yolculuk imkânı sunmakta ve başınıza gelebilecek her türlü ihtimali sizin için düşünmektedir. Trabzon araç kiralama da araçlar ekonomik, orta ve lüks sınıf olmak üzere her bütçeye uygun olarak sınıflandırılmıştır. Araç kiralama işlemi sırasında araç depoları full olarak teslim edilmekte ve aynı şekilde geri alınmaktadır. 26 yaş altı kişilere araç kiralanmamaktadır. Araç kiralama işlemlerinizde kredi kartı zorunluluğu bulunmamaktadır. Ekonomi yahut orta sınıf bir araç kiralayacaksanız yalnızca şartnamede belirtilen şartları taşımanız yeterli olup ekstra bir yükümlülük bulunmamaktadır. Lüks araç kiralamalarınızda ise kredi kartı şartı bulunmaktadır.Trabzon araç kiralama firmaları arasında yedi gün yirmi dört saat fiyat analizi yapmakta ve en uygun fiyat garantisi sunmaktayız. VIP Karadeniz Trabzon oto kiralama olarak kiralık araç hizmetinin yanı sıra turlar düzenleyerek kültür turizmi hizmeti de vermektedir. Online rezervasyon mümkündür.

trabzon kiralık araç

Araçlarımıza çevrimiçi olarak günler öncesinden rezervasyon yaptırabilir ve ekstra indirim imkânlarından yararlanabilirsiniz. Yurt dışı seyahatleriniz ve özel günlerinizde şoför desteği de verilmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kıbrıs, İsrail ve Yunanistan daha derin askeri bağlar vaat ediyor
Kıbrıs, İsrail ve Yunanistan daha derin askeri bağlar vaat ediyor
Yunanistan'ın borçlarını azaltmasıyla İtalyan bonoları geri adım attı
Yunanistan'ın borçlarını azaltmasıyla İtalyan bonoları geri adım attı