TPE Marka Sorgulaması için Turkmarkatescil.com

TPE Marka Sorgulaması için Turkmarkatescil.com
TPE Marka Sorgulaması için Turkmarkatescil.com Admin
Bu içerik 185 kez okundu.

 

Büyüyen ve büyümekte olan firmaların marka tesciline gereken önemi vermesi gerekmektedir. Sizde ürün veya hizmetlerinizin tescilini gerçekleştirmek için tpe marka sorgulaması yapmalısınız. Marka sorgulama ve tescil sürecini sizin adınıza uzman ekibi ile takip eden Turkmarkatescil.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Turkmarkatescil.com ekibi marka tescilinin yanı sıra patent sorgulaması işlemlerinde de size destek olmaktadır. Web sitesini ziyaret etmek için Türk marka tescil sorgulama linkline tıklayarak doğrudan web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sizde ürün ve hizmetlerinizi güvence altına almak için marka tesciline gereken önemi göstermelisiniz. Marka oldukça önemli bir kavramdır. Marka değerinizin doğrudan firma değerine etki etmektedir. Öyle ki pek çok markanın değeri, mevcut firmanın değerlerini bile aşabiliyor.

Marka tescilinizi gerçekleştirdikten sonra 10 yıl boyunca tüm haklarına sahip olacaksınız. Artık markanı 10 yıl boyunca sizin olacak. Markanızı 10 yıllık periyotlar halinde dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz.

Marka yenileme işlemleri marka sahibi tarafından yada marka sahibi vekili tarafından yapılmaktadır. Markanızı tescil etikten sonra ki süreçte herhangi bir yıllık yada aylık aidat ödemesi yoktur. Sadece marka başvuru ve marka tescil ücreti öderseniz bunun dışında 10 yıl boyunca herhangi bir ek ödeme yapılmamaktadır.

Şimdi sizde Turkmarkatescil.com web sayfasını ziyaret edin marka başvuru ve tescil işlemlerinizi başlatın. Tescilli bir marka ile sektörde söz sahibi olun.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yunanistan turizm markasını güçlendiriyor
Yunanistan turizm markasını güçlendiriyor
Yunan Filateli Derneği, Atina NOTOS 2021'i ağırlamaya hazırlanırken bir ilgi dalgası görüyor
Yunan Filateli Derneği, Atina NOTOS 2021'i ağırlamaya hazırlanırken bir ilgi dalgası görüyor