TOPLU SMS GÖNDERME SİTESİ

TOPLU SMS GÖNDERME SİTESİ

TOPLU SMS GÖNDERME SİTESİ
TOPLU SMS GÖNDERME SİTESİ Harun antepli
Bu içerik 0 kez okundu.

Toplu sms gönderme sitesi mi arıyorsunuz? İnternet kullanımı çağımızda hızlı bir şekilde artmaya devam ediyor. İnternet ve interneti kaldırabilecek potansiyeldeki cihaz sayısı günümüzde oldukça fazla. Kimi iş için, kimi oyun amaçlı, kimi eğitim amaçlı, video izleme veya müzik dinleme amacıyla telefon, tablet gibi cihazlarla devamlı meşgul oluyor. İnterneti kullanan pek çok insanın ortak noktasına baktığımızda ise internetten alışveriş yapıyor olmalarını görüyoruz. Bu da toplu sms alanına yapılan yatırımlarla bu alanın daha fazla iyileşmesine sebebiyet veriyor.

Toplu sms nedir? Toplu sms sizin istediğiniz mesajların toplu olarak belirli bir numara listesine ulaştırılmasına verilen addır. Örneğin "Kampanya, x marka parfüm kısa bir süreliğine xxx.com da sadece xx lira " gibi atılan bir mesaj parfüm sektöründe yer alan bir siteye oldukça fazla kazandıracaktır. Bu da toplu sms alanına yapılan yatırımların daha fazla geri dönüşümle kasaya gireceği anlamına gelmektedir.

Toplu sms fiyatları ne kadar? Kaç kişiye toplu sms atılabilir? Toplu sms gönderme sitesi Esemes.net 'e baktığımızda minimum 1.000 maksimum 100.000 kişiye toplu olarak sms gönderebildiğini görüyoruz. Tabi bu mesajlar toplu olarak anlık bir şekilde herkese aynı anda ulaşıyor. Bu da kısa sürede çok kişinin geri dönüş yapmasına sebebiyet verebiliyor. Bu paketlerin online kredi iadesi, taahhütsüz kullanımı, başlıklı sms gönderimi gibi seçenekleri de mevcuttur. Bu hizmetler hakkında daha detaylı bilgi alabilmek adına esemes sitesini tercih edebilir, kampanya ve hizmetlerden daha yakından haberdar olabilirsiniz. Bu vesileyle ürünlerinizi, reklam amaçlı düşüncelerini çok daha geniş kitlelere ulaştırarak markanızı kolay bir şekilde tanıtabilir daha fazla ürününüzün satılmasını sağlayabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek