Tıp Sektöründe e-doktor Hizmeti

Tıp Sektöründe e-doktor Hizmeti

Tıp Sektöründe e-doktor Hizmeti
Tıp Sektöründe e-doktor Hizmeti ahmet
Bu içerik 2960 kez okundu.

Malum günümüzde virüs sebebiyle insanlar dışarıya çıkmaya korkar oldular. En çok korkulan yerlerin başında da şüphesiz hastane gelmektedir. Bu sebeple e-doktor hizmeti oldukça işe yarar olacaktır. Virüs sadece basit bir örnek bu hizmet tam oturduğu vakit insanlar fiziki tedavi gerektirmeyen durumlarda hastaneye gitmek yerine evlerinden, iş yerlerinden doktorlarla görüşmenin çok daha basit olduğunu anlayacak ve e-doktor hizmetini almaya başlayacaklardır.

Tabii ki bu hizmeti alıp sonrasında fiziki tedavi gerektiren, doktorların hastayı yüz yüze görmesi gerektiren durumlar ortaya çıkabilir. Bu durumda doğal olarak doktor hastayı hastaneye davet edecektir. Yüz yüze görüşülmesine gerek olmayan durumda da ya seans bitip tedavi ve ilaç verilecek ya da seanslar uzatılıp görüntülü konuşmayla tedavi devam edecektir.

Online Doktor Güvenilir Mi?

İnsanlar yeni bir durumda öncelikle güvenilirlik konusunda şüpheye düşerler ve bu da oldukça doğal bir durumdur. Online doktor hizmeti tamamen güvenilir bir sistemdir ve canlı destek aldığınız doktorların bilgi ve birikimine tamamen güvenebilirsiniz. Zaten dünyada birçok ülke bu uygulamayı yıllar boyunca başarılı bir şekilde yapıyor ve yapmaya da devam edecekler.

Kişiler bu hizmeti alırken uygun ortamı oluşturmalıdır. Yani kalabalık bir yerde yapılacak görüşme sağlıklı olmayacaktır kişinin tek başına sanki hastanede muayene oluyor gibi sessiz bir ortam oluşturması gerekir. Bu sayede doktorların dikkati dağılmayacak ve hastayla verimli bir şekilde ilgilenebileceklerdir.

Online Randevu Adımları

Online olarak hizmet almak isteyen kişiler randevuyu da online şekilde yapmaktadır. Online randevu için kişiler Vidicourse programı üzerinden görüşme yapabilir ya da siteye girerek canlı destekten randevu alımı da yapabilirler. Kişilerin randevu alırken uygun oldukları vakitleri iyi düşünmeleri gerekmektedir. Bunun sebebi de doktorların yoğunluğudur. Yani bir kişi aldığı randevuyu ertelemek zorunda kalırsa randevunun ileri tarihi biraz geç bir vakte verilebilir. Bu sebeple kişiler uygun oldukları vakitleri net bir şekilde belirleyerek randevu almalıdır.

Randevu alındıktan sonra kişinin randevuya katılamayacak durumda olursa da bunu öncesinden belirtmeleri gereklidir. Aksi takdirde randevuya mazeret belirtmeden katılmama durumunda kişilerden muayene ücreti alınacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere