Ticari Mülkleriniz İçin Kartlı Geçiş Sisteminin Avantajları

Ticari Mülkleriniz İçin Kartlı Geçiş Sisteminin Avantajları
Ticari Mülkleriniz İçin Kartlı Geçiş Sisteminin Avantajları Emre
Bu içerik 87 kez okundu.

Kartlı geçiş sistemi en yaygın olarak otoparklarda, çok kiracılı ofis binalarında, şirket ofislerinde veya apartman topluluklarında kullanılır. Anahtar kartlı giriş sistemleri, bir plastik kart, anahtarlık, pin numarası, mobil kimlik bilgileriniz veya bir kullanıcının bir binaya, tesise veya güvenli bir konuma girmek için erişim kontrol okuyucusunun önünde kaydırdığı başka bir elektronik anahtar kartı kullanır. 

 

 

Bir kullanıcı anahtar kartını kaydırma, dokunma veya takma gibi erişim kontrol okuyucusu ile etkileşime geçtiğinde, belirlenen kapıya veya giriş yoluna kısa bir sinyal gönderilir. Bu, anahtar kart okuyucusu onaylanan erişim bilgilerini tanıdıktan sonra erişime izin verebilir veya erişimi reddedebilir. 

 

Bir işletme sahibinin bir numaralı önceliği, çalışanlarının, ziyaretçilerinin ve envanterinin güvenliğini sağlamaktır. Kartlı geçiş sistemleri yalnızca işletme sahiplerine güvenlik sağlamakla kalmaz, aynı zamanda davetsiz misafirlerin veya refakatsiz ziyaretçilerin binanızın veya tesisinizin yalnızca belirli bölümlerine girmesine izin verilmesini sağlar. 

 

Web sitemizi ziyaret ederek ZKTeco Türkiye güvencesiyle beğeninize sunulan kartlı geçiş sistemi dahil tüm okuyucular hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Kartlı geçiş sistemlerinin bir başka yararlı özelliği, işletme sahiplerine işlerini gerçek zamanlı olarak izlemeleri için benzersiz bir fırsat sunma yetenekleridir. Kartlı geçiş sistemi ile işletmeniz genelinde çalışanların ve ziyaretçilerin nereye ve ne zaman hareket ettiğini kolayca izleyebilirsiniz. Sistem ayrıca binaya giren herhangi bir kişinin bilgilerini saklayabilir ve giren kişinin zamanını, yerini ve adını kaydedebilir. 

 

Kartlı geçiş sistemi ile güvenlik aracının kaybolması veya çalınması durumunda yanlış yerleştirilmiş kartı devre dışı bırakabilirsiniz. Bunun sonucunda tekrar kullanılırsa çalışmaz ve çalışanınıza yeni bir kart verilmesi gerekir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye 25.861 yeni koronavirüs vakası, 228 ölüm daha bildirdi.
Türkiye 25.861 yeni koronavirüs vakası, 228 ölüm daha bildirdi.
Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği göz kamaştıran şovlarla sona erdi
Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği göz kamaştıran şovlarla sona erdi