Thessaloniki Körfezi Plankton Dolması

Thessaloniki'nin Thermaikos Körfezi son üç gün boyunca planktonla doldu.

Thessaloniki Körfezi Plankton Dolması
Thessaloniki Körfezi Plankton Dolması Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Yunan makamları, yüksek sıcaklıklarla birlikte oluşan pis koku yerel halk için büyük rahatsızlık yaratan bir sebep olarak azaltmak için çaba göstermektedirler. Uzmanlar, alışılmadık olguyla özel ekipmanlarla uğraşmaya ve karmaşayı temizlemek için uzman ekipler almaya çalışıyorlar.

"Uzmanların özel yardımı ve ilave ekipman kullanımı ile fitoplanktonu düşürmeye çalışıyoruz. Bu fenomen kolayca çözülecek çok büyük olmasına rağmen, bununla mücadele etmek ve kabul edilebilir sınırlara indirgemek için elimizden geleni yapıyoruz "dedi. İçişleri Bakan Yardımcısı Maria Kollia-Tsaroucha, ERT 3 televizyonunda" Thermaikos, Selanik'in refahı ve onu her şekilde koruyacağız "dedi.

Selanik körfezini büyük miktarlarda fitoplanktonlar kapladığı için yoğun kokusu artıran bu problem son günlerde daha da ağırlaştı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Melda     2017-06-29 Kesinlikle izleyeceğim teşekkürler
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmada dokuz yaşam tarzı değişikliği demans riskini azaltabilir
Çalışmada dokuz yaşam tarzı değişikliği demans riskini azaltabilir
Eski İngiltere kaptanı Michael Vaughan eleştirilerde bulundu
Eski İngiltere kaptanı Michael Vaughan eleştirilerde bulundu