Themuratchef Yenilikçi Franchise İle Büyümeye Devam Ediyor

Themuratchef Yenilikçi Franchise İle Büyümeye Devam Ediyor

Themuratchef Yenilikçi Franchise İle Büyümeye Devam Ediyor
Themuratchef Yenilikçi Franchise İle Büyümeye Devam Ediyor ahmet
Bu içerik 700 kez okundu.

Gastronomi dünyası büyük bir özveri ve yeni bir enerji ile buluşuyor. Themuratchef, markasını her geçen gün büyütmeye devam ediyor. Murat Chef markası, yeni nesil steak house ve yerli burgerdeki çeşitliliği ile İstanbul’da hızla şubeleşmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Fatih şubesinin açılışını yapan themuratchef, restoran zincirlerine yeni bir halka eklediğini, bu zincirin yurtiçi ve yurtdışı projeleri ile çok kısa sürede hızla büyüyeceğini söyledi. Son zamanlarda birçok ünlü isminde sıkça uğrak noktalarından birisi olan restoran zinciri, yaratıcılık ve bilgelikle dolu mutfaklarını eşsiz lezzetlerle doldurup, muhteşem sunumları ile misafirlerinin beğenisine sunuyor. Fiyat konusunda da halkı kucaklayan themuratchef en iyi burgerciler listesindeki trendler arasında da hızla yükselmeye devam ediyor.

Executive chef Murat TÜRKOĞLU, her zaman daha iyisi için çalışan yaratıcı mutfak ekibi ile misafirlerine en lezzetli ve kaliteli ürünleri, en hijyenik koşullarda sunmak için büyük bir özveri ile çalıştıklarını ve şehrin en iyisi sloganı ile çıktıkları yolda her zaman zirvede olmayı hedeflediklerini iletti. Murat TÜRKOĞLU, Muratchef Meathouse markasının, kendi bünyesindeki şubeleri ve franchise sistemi ile Türkiye ve tüm dünyaya hızla yayılmaya devam edeceğini de ekliyor. Bu yola sevgi, saygı ve hoşgörü ile çıktığını, bu ilkeler ile başarısını sürdüreceğini belirtti.

Yerli burgerde en çok çeşitliliğe sahip olan Murat Chef, doğal ve hijyenik koşullarda gerçekleşen üretimine son teknolojiler ile donatılmış yeni tesislerinde devam edeceklerini ve sektördeki en gelişmiş üretim tesisini kurduklarını ifade etti. Murat TÜRKOĞLU sektörle ile ilgili olarak Türkiye’deki yerli burgerin, yurtdışı menşeili dev burger zinciri şirketlerinin yerini hızla aldığını ve çok kısa sürede yurtdışı şirketlerin tamamen piyasadan çekilebileceğini söyledi. İnsanların donuk ürünler yerine doğal, günlük ve taze ürünleri daha çok tercih ettiğini kaydeden Murat Chef donuk ürünlerin insan sağlığı açısından da tehlike arz ettiğini vurguladı.

20 yılı aşkın bir tecrübe birikimi bulunan executive chef, başarısının ve marka olmasının sırrının “kalite” olduğunu söyledi ve “Damakta nasıl tat bırakırsam o kadar akılda kalıcı olurum.” diyerek “En büyük reklamım kıymetli misafirlerim.” anlayışıyla faaliyetlerine devam ettiklerini de dile getirdi. Türkiye’yi kendi markası ve ekibiyle gururla temsil ettiklerini, yakın zamanda yurtdışında da temsil etmeye hazırlandıklarını belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere