Termal Otellerde Erken Rezervasyon ile Yüzde 40 İndirim Fırsatı

Termal Otellerde Erken Rezervasyon ile Yüzde 40 İndirim Fırsatı
Termal Otellerde Erken Rezervasyon ile Yüzde 40 İndirim Fırsatı Admin
Bu içerik 490 kez okundu.

 

Kültürel zenginlikleriyle yabancı turistlerin ilgisini çeken Türkiye, deniz, kum ve güneş turiziminin yanı sıra bulunduğu coğrafi konumun getirisi olarak sıcak su kaynaklarına da ev sahipliği yapmaktadır. Termal turizm talebinin arttırdığı bu günlerde, her yıl tüketicinin daha erken harekete geçtiğini belirten İdeal Tur Turizm Tic. AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Tuğles Güçlü, "Seyahat acentaları olarak bizler de bu amaçla her yıl reklamlarımızı daha erken tarihlerde başlatarak, tüketiciye bu konuda bir hatırlatma yapmış oluyoruz." dedi.

Havaların giderek soğuduğu günlere rağmen sıcacık sularda dinlenme imkanı sunan cazip bir kış tatili rotası için Otelfiyat.com sitesi ziyaret edenleri uygun fiyatlarla erken rezervasyon imkanlarından faydalandırıyor.

Coğrafi yapısı ve iklimi dolayısıyla çok sayıda kaplıcanın ve kaplıca hizmeti veren termal otellerin bulunduğu Türkiye, kaynak zenginliği açısından dünyadaki ilk 7 ülke arasında yer alıyor. Şifalı kaynak suları pek çok hastalığın tedavisinde kullanılıyor.

Afyon, sahip olduğu çok sayıda termal kaynak ile romatizma, felç, farenjit ve deri iltihaplarına şifa dağıtan; Termal otelleri, çamur banyolarıyla ünlü şehirlerimizin başında gelir.

Türkiye’nin ilk kaplıca tesislerine ev sahipliği yapan Yalova, çok sayıda kişiye şifa dağıtmaktadır.

Bursa’daki kaplıcalar, başta sinir ve cilt olmak üzere, romatizmal rahatsızlıklar, kilo problemleri gibi sorunlar gibi çok sayıda rahatsızlığın çözümünde yardımcı olmaktadır.

Bolu’da şifalı sular Küçük ve Büyük kaplıcalar olarak 2 merkez üzerinde bulunmaktadır. Şehirde, termal oteller ve Sağlık Bakanlığı’na bağlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi de bulunmaktadır.

Ankara Kızılcahamam Kaplıcaları, karaciğer, böbrek, mide ve kalp ve kan dolaşım hastalıklarına iyi geliyor. 50-51 derece sıcaklığındaki bu suların karaciğer, böbrek, mide, bağırsak rahatsızlıkları, solunum yolları, deri hastalıkları, kalp ve kan dolaşım rahatsızlıkları, bazı kadın hastalıkları ve çocuk hastalıklarına iyi geldiği bilinmektedir. Kızılcahamam Kaplıcaları’nın tesisinde fizik tedavi enstitüsü de yer almaktadır.

Otelfiyat.com kurucusu Tuğles Güçlü açıklamasını şöyle tamamladı: “ Termal Otellerde en çok talebi Afyon almaktadır. Afyon'un ardından en çok rezervasyon alan Denizli, Kozaklı, Balıkkesir-Gönen gibi şehirler takip etmekte. Erken rezervasyon fırsatından yararlanmak isteyen misafirlerimiz %40 varan indirimli fiyatlar sayesinde rezervasyonlarını daha avantajlı olarak yaptırabilmektedirler.”

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Wayne Williams Kimdir?
Wayne Williams Kimdir?
Denizli'de Kadın Meclisi'nden kadına yönelik şiddete karşı tepki
Denizli'de Kadın Meclisi'nden kadına yönelik şiddete karşı tepki