Tenet Türkiye Vizyon Tarihi Belli Oldu

Tenet Türkiye Vizyon Tarihi Belli Oldu
Tenet Türkiye Vizyon Tarihi Belli Oldu Admin
Bu içerik 724 kez okundu.

 

ChristopherNolan’ın beklenen filmi olan Tenet’in vizyon tarihi sonunda belli oldu. Ağustos ayında 70’ten fazla ülkede vizyona girecek olan Tenet film, 26 Ağustos günü ülkemiz sinemalarında yerini alacak. ABD’de ise filmin 3 Eylül’de izleyicilere eriştirilmesi durumuna dair planlamalar yer alıyor.

Bu yılın en fazla dikkat çeken yapımlarından bir tanesi olan Tenet izle adlı film, pandemi sonrasında yeniden açılan sinema salonları içerisinde gösterime girmeye hazırlanıyor. Gecikmeli olsa da bu yıl bitmeden sinema severlere ulaşması planlanan Tenet için artık işler yolunda gidecek gibi görünüyor.

Pandemi nedeniyle tüm filmlerin gösterimleri ertelenmiş olsa da Warner Bros., Tenet film izle konusunda herhangi bir değişikliğe gitmedi. Bu konuda ChristopherNolan’ın da ısrarcı tavrının öneminin büyük olduğu ifade edilmişti. Ancak 17 Temmuz döneminde pandemi durumunun kötüleşmesine bağlı olarak da sinema salonlarının kapanması Tenet adlı yapımı da etkilemişti. İlk olarak 31 Temmuz’da vizyona girmesi planlanan Tenet, sonrasında da 12 Ağustos gününe ertelenmek durumunda kalınmıştı. ABD genelinde de pandemi sürecinin kontrol edilmemesine bağlı olarak filmin süresiz bir biçimde ertelenme kararı alınmıştı. Geçen hafta Tenet hakkında vizyon tarihinin belirlenmesi durumu sinema severleri memnun edebilecek bir gelişme olarak ifade edilmişti.

Tenet hakkında Warner Bros planları konusundaki detaylara geçen hafta itibarıyla yer verilmişti. 2020 yılı içerisinde yeni bir tarih belirlenirken, Amerika genelinde de sonradan vizyona gireceği konusunda bir bilgi paylaşımı söz konusu olmuştu. Dünya genelinde sinema salonlarının açılmasına dayalı hareketliliğin başlamasıyla birlikte de Tenet’in izleyicilerle buluşması durumu kendini göstermişti. Bu ülkeler arasında Türkiye de yer alarak, 26 Ağustos günü izleyicileriyle buluşacağına dair bir karar sonunda alınmışa benziyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye 25.861 yeni koronavirüs vakası, 228 ölüm daha bildirdi.
Türkiye 25.861 yeni koronavirüs vakası, 228 ölüm daha bildirdi.
Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği göz kamaştıran şovlarla sona erdi
Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği göz kamaştıran şovlarla sona erdi