Telefon Dinleme Programı ve Telefon Takip

Telefon Dinleme Programı ve Telefon Takip
Telefon Dinleme Programı ve Telefon Takip Harun antepli
Bu içerik 243 kez okundu.

Telefon dinleme programı ‘nın en belirgin özelliğinden biri de cep telefonlarınızı casus yazılım sayesinde birer casus cihaz haline getirmesidir. Bunu sadece bir yazılım yolu ile halleden uygulamanın kullanımı da son derece basit ve pratiktir. Özel hayatınızda veya iş hayatınızda kendisini  takip etmek istediğiniz birisinin bütün bilgilerine ulaşabilmenize olanak sağlayacak olan uygulama ile birlikte artık elinizdeki cep telefonu ile sadece telefon görüşmesi yapmayacak; aynı zamanda da bir dedektiflik görevi vermiş olacaksınız.

Telefonu Casus Cihaz Haline Nasıl Getirebilirim?

Kullanmakta olduğunuz cep telefonu ile kendisini takip etmek istediğiniz kişinin bütün bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ancak bunu tek başınıza yapabilmeniz pek mümkün olmayacaktır. Çünkü bu konu hakkında yıllardır piyasada bulunan şirketimiz tarafından geliştirilmiş olan takip yazılımı, bu işi sizler için yapacaktır. Karşınızdaki kişinin WhatsApp mesajlarını okuyabilme, Facebook Messenger’daki yazışmalarını görebilme, sesli telefon çağrılarını kayıt altına alabilme, elektronik postalarını okuma gibi birçok özelliği tek bir uygulama altında toplayan casus yazılım, bunun gibi sayısız avantajlar sağlamaktadır.

Sesli Telefon Görüşmeleri Telefon Takip ile Kayıt Altında

Android işletim sistemine sahip bütün cep telefonlarında sorunsuz bir şekilde çalışabilen telefon takip programı ile birlikte karşı tarafın cep telefonuna bir eşleştirme yapılması gerekmektedir. Bu eşleştirme tarafımızca yapıldıktan sonra geriye sadece almak istediğiniz bilgiler için karşı tarafın cep telefonunu takip etmeye kalıyor. Bu noktada ise takip ettiğimiz kişinin yaptığı bütün telefon görüşmeleri sesli biçimde kayıt altına alınacak, yine aynı şekilde de gönderilen veya alınan kısa mesaj ve WhatsApp görüşmeleri de sizin telefonunuza otomatik olarak gönderilecektir.

Casus Yazılım ile Ortam Dinleme Özelliği

Casus cihazınızdan tam performans alabilirsiniz. Hatta karşı tarafın telefonu kilitliyken bile kamerasını açabilir, o telefondan ortam görüntüsü, ortam sesi gibi çeşitli dosyalar alabilirsiniz. Karşı tarafın cihazına yapılan yükleme ise hiçbir şekilde dışarıdan belli olmamaktadır. Telefona format atmak dışında hiçbir işlem telefon takip işlemini devre dışı bırakmaz.

Piyasada bulunan onlarca Çin üretimi yazılımdan farklı olarak çok daha stabil ve Android uyumlu olarak yazılım üreten şirketimiz, casus yazılımı ile birlikte sizlerin bir adım önce olması için her türlü desteği verecektir. Uygulama hakkında sormak istedikleriniz ve programı satın almak için site üzerindeki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİAB'dan TFF Başkanı Nihat Özdemir'e ziyaret
TİAB'dan TFF Başkanı Nihat Özdemir'e ziyaret
Yeni Malatyaspor'un muhtemel rakipleri belli oldu
Yeni Malatyaspor'un muhtemel rakipleri belli oldu