Tekne Düğünü Konsepti

Deniz ve deniz havasını seven, karada olmaktan sıkılmış çiftler için en ideal olanı ve son geçtiğimiz günlerin en popüler düğün mekânıdır, gemide düğün etkinliği.

Tekne Düğünü Konsepti
Tekne Düğünü Konsepti zgtanitim
Bu içerik 0 kez okundu.

Teknede düğün

 

            Deniz ve deniz havasını seven, karada olmaktan sıkılmış çiftler için en ideal olanı ve son geçtiğimiz günlerin en popüler düğün mekânıdır, gemide düğün etkinliği. Evlenecek çift tarafından belirlenen teknede düğün kampanyaları içinden biri seçilir ve mekân hazırlıklarına başlanır. Gemi düğünü için yolcu alma sayısı 500 ile 1500 kişi arasında, geminin büyüklüğüne göre değişmektedir. Yat düğünü için genel olarak; deniz ürünleri ve yanına şarap servis edilmektedir. Yine düğün pastası isteğe bağlı olarak, deniz havasına uygun bir şekilde dekore edilebilir. Yatta düğün, yeni çiftler için ölümsüz bir anın simgesi olabilmektedir. Günlerce süren evlilik veya nişan telaşı ve sıkıntısından bunalan siz ve çevrenizdeki insanlar, teknede nişan rahatlamanızda yardımcı olacaktır. Denizde yapılan gemi düğünleri için, misafirlerinizin çokluğuna göre ekstra pasta yapılmasını isteyebilir ve misafirlerle beraber gelen çocuklar içinde küçük oyun alanı bulunan yatlardan kiralayabilirsiniz. Böylece herkesin düğününüzde mutlu olmasına yardımcı olabilirsiniz.

 

 Tekne düğünü

 

            Küçük bir tekne ile güzel ve masallardaki gibi bir düğün istiyorsanız; denizin ortasında, rengârenk ışıklarla donatılmış, gece yapılan bir düğün sizin için güzel bir tercih olabilir. Bunun için düğün organizasyon firmaları ile çalışabilirsiniz. Gecenin karanlığında, ışıklar ile aydınlatılmış loş hava romantizm ve heyecanın birleşimi ile size unutulmaz bir düğün hediyesi olacaktır. Kapalı ve yağmurlu havalar için ise; üstü kapalı ve terasa sahip tekne ya da gemileri tercih edebilirsiniz. Firma ile konuşarak size uygun bir gemi kiralayabilirsiniz. Teknede düğün fiyatları için, firma sahibi ile görüşerek, yolcu sayısı, servis hizmetleri dâhilinde uygun fiyata anlaşabilirsiniz. Dilerseniz; şehirden uzak bir alanda olmasını istiyorsanız; ek ücret ile ada seferleri düzenleyebilir ve düğün anınızı daha da ölümsüzleştirmiş olursunuz. Tabii, bunun için bir miktar parayı gözden çıkarmanız gerekmektedir. Daha ucuza bir tekne düğünü istiyorsanız; küçük bir gemi kiralayabilir, ya da servis hizmetinden düşebilirsiniz. Birkaç tanıdık arkadaş ile servis işini daha ucuza birilerine yaptırabilirsiniz. Böylece daha ucuz bir maliyete düğün etkinliği tasarlamış, olursunuz. Yine yiyecek servisi gibi, teknenin dış süslemelerini siz, üstlenir iseniz; sadece tekne kiralamak için para ödemiş olursunuz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
beylikdüzü escort