Tek Parçalı Penil Protez Ameliyatı Ve Mutluluk Çubuğu

Tek Parçalı Penil Protez Ameliyatı Ve Mutluluk Çubuğu
Tek Parçalı Penil Protez Ameliyatı Ve Mutluluk Çubuğu Admin
Bu içerik 1270 kez okundu.

 

Birçok erkek sertleşme sorunu yaşamaktadır. Bu sorunların bazıları ilaç ve başka çeşit tedaviler ile tedavi edilebilmektedir. Tedaviye cevap vermeyen durumlar için de çok iyi sonuçlar alınan yöntemler ile sorun bir daha yaşanmamak üzere çözümlenebilmektedir. Bir bevliye uzmanı önerisi ile tatbik edilir. Küçük bir ameliyat ile bedene yerleştirilir.

 Sertleşme sorunlarını sanılandan çok daha fazla erkek yaşamaktadır. Yaklaşık toplumdaki erkeklerin dörtte biri sertleşme eksikliğinden yaşamı tam olarak her yönü ile yaşayamamaktadır.

 Penil Protez Ne Demektir?

 Sertleşme sorunu olan erkekler penis protez ameliyatı ile çözüm bulmaktadır. Halk arasında mutluluk çubuğu denilen araç tıbben penil protez olarak adlandırılmaktadır. Basit bir ameliyat ile penis içine yerleştirilir. Bu sayede sorun kesinlikle çözümlenebilmektedir.

 Penis içine yerleştirilen bu tıbbi protez dışarıdan belli olmamaktadır. Hastaya rahatsızlık vermez. Kullanımı basittir. Bakıma ihtiyacı yoktur. Bir kere takıldı mı uzun süre işlevini görür, değiştirilmesine ihtiyaç olmaz. Bu yönden hastaya hiç bir kaygı ve rahatsızlık vermemektedir.

 Kimler Tek Parçalı Penil Protez Kullanabilir?

 Cinsel sorunlara çözüm olan bu protezler kullanacak kişiye göre çok farklı şekillerde imal edilmektedir. Bu protezlerin içinde tek parçalı olanlar ellerini çok iyi kullanmakta zorluk çeken hastaların kolayca kullanması mümkün olanlarıdır.

 Tasarım olarak özel olarak basit bir hareket ile penisi dik duruma getirecek şekilde yapılmıştır. Böylece pompa kullanması zor olan ve elleri ile sorunları olan hastaların bile rahatlıkla kullanacağı bir ürün olarak tercih edilmektedir.

 Doktorun önerisi ile sorun radikal bir biçimde çözümlenmiş olacaktır. Riski yoktur. Bu yüzden erkekler tarafından en kolay kabul edilen cinsel çözüm yaratan bir ürün olarak kabul edilmektedir.

 Ameliyatı Kolay mıdır?

 Yapılacak olan tek parçalı penil protez ameliyatı küçük bir kesi yapılarak yapılmaktadır. Günümüz tıp teknolojisi ile üretilen protezler antibiyotik ile kaplandığı için mikrop kapma ihtimali baştan önlenmektedir. Ameliyat sonrası da bir süre antibiyotik kullanmak gerekebilir. Böylece riski olmayan bir ameliyat ve ameliyat sonrası süreci yaşanmış olur.

 Ameliyat sonrası ağızdan alınabilen biraz ağrı kesici ile dindirilen ağrılar olabilir. Ama korkutucu olmayan bir süreçtir. Hastalar çok kısa sürede hastaneden taburcu edilir. Aynı şekilde normal yaşama kısa sürede dönülebilir. Ama bir hafta ağır şeylerden kaçınılması ve dinlenilmesi iyileşme sürecini hızlandıracağı için doktorlar tarafından önerilmektedir.

 Genellikle hastalar bu ameliyatı hiç çevrelerine söylemeden atlatmaktadır. Kısa süren bir tatil gibi gerekçeler ile çevrelerinin bilmemelerini yeğlemektedirler. İnsanların kendi bedenleri üzerindeki değişimleri mahremleri olarak saklamak hakkına sahiptir. Daha geniş bilgi için www.mutlulukcubugu.com adresinden bilgi alabilir ya da iletişim numaralarını arayabilirsiniz. Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere