Tca Kimyasal Peeling ile Evde Cildinizi Tazeleyin

TCA Peeling isimli uygulama cildin yıpranmış, tazelik ve de parlaklığını kaybetmiş üst tabakasının soyulma ile

Tca Kimyasal Peeling ile Evde Cildinizi Tazeleyin
Tca Kimyasal Peeling ile Evde Cildinizi Tazeleyin seobaz
Bu içerik 0 kez okundu.

TCA Peeling isimli uygulama cildin yıpranmış, tazelik ve de parlaklığını kaybetmiş üst tabakasının soyulma ile dökülmesini sağlayıp; derinin çok daha alt tabakalarında tekrardan bir yapılanma sürecini başlatarak; kollajen sentezlenmesini uyarıp daha genç ve  de sağlıklı homojen bir derinin ortaya çıkabilmesini sağlar. Peeling uygulaması içerisinde deriye, yüzeysel tabakaların hızlıca  ayrılmasına ve  de soyulmasına sebep olan TCA adı verilen bir solüsyon uygulanmaktadır. Kırışıklıklar ile birlikte lekeler, sivilcelerin izleri, Ameliyat izleri ve  de Kalıcı Dövmeler için türlü oranlarda TCA solüsyonlar kullanılıyor. Burada maksat ise problemli üst cilt tabakasını kaybederek çok daha sağlıklı, tamamen pürüzsüz, parlak, lekelerin kaybolmuş göründüğü ve de daha nemli bir cildi elde edebilmektir. 

TCA Oranları ve Kullanım Amaçları :

% 10 TCA: YüzeyselPeeling ile Yüz bölgesi cilt yenileme için.
% 15 TCA: Güneş Lekeleri ile Çilli Bölgeler için. 
% 20 TCA: Doğum lekesi ile Sivilceler için. 
% 25 TCA: Cilt Çukur ile  Delikli bölgeler için.(Kalın derilerde) 
% 30 TCA: Makine İle Yapılmış Dövmeler ve Faça izi, kesik izi için. 
% 50 TCA: El ile Yapılmış Dövmeler, Ameliyat İzleri yok etmek için kullanılır. 

Bu uyaran ile beraber deri altındaki onarım mekanizması  hızlı bir şekilde tetiklenir ve de deriyi daha genç, diri tutmakta olan kollojen ile elastik liflerin yapılması tetiklenir. Böylelikle ciltte bir dirileşme ile gençleşme; üst derinin hafif bir şekilde soyulması ile da çok daha homojen, tamamen pürüzsüz, çok canlı parlak bir cilt oluşabilir. TCA Peeling fiyatı ile de son zamanlarda ön plana çıkmaya başladı. Bu uygulama yüz dışında boyun ile ellere de yapılabilir. Kimyasal Peeling işlemi fazlası ile kısa sürmekte olan bir işlemdir. Deri yağlarından arındırıldıktan hemen sonra seçilmiş olan peeling solüsyonuna ve de uygulamanın derinliğine bağlı olmak üzre yüzde bekletilmiş bulunan solüsyon nötralize edilir ve işlem sonrasında iyileştirici, daha yatıştırıcı bir krem ve güneş koruyucu uygulanıp bu işlem sonlandırılır. TCA Peeling satın alarak sizde bu uygulamayı deneme fırsatını elde edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor