TBMM Başkanı Kahraman'dan Başkan Uysal'a Ziyaret

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Mevlüt Uysal'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

TBMM Başkanı Kahraman'dan Başkan Uysal'a Ziyaret
TBMM Başkanı Kahraman'dan Başkan Uysal'a Ziyaret Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Saraçhane'deki Başkanlık binası önünde Başkan Mevlüt Uysal tarafından karşılanan TBMM Başkanı İsmail Kahraman daha sonra da İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Tören Mangası’nı selamladı.

TBMM Başkanı Kahraman, 15 Temmuz şehitlerinin isim ve fotoğraflarının yer aldığı panoyu da ziyaret ederek, dua etti.

Başkan Uysal’la başkanlık binasına giren İsmail Kahraman İBB şeref defterini imzaladı. Şeref Defteri’nin imzaladıktan sonra basın mensuplarına açıklama yapan Kahraman, “Bir söz var ya; yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır' diye. İnanıyorum ki İstanbulumuza büyük hizmetler yapacaksınız, başarılı olacaksınız, çok hoş sedalar bırakacaksınız. Çok memnunum, sizin gibi değerli bir şahsiyete İstanbul'a teslim. İstanbul Türkiye ve dünya demek. Nice örnek hizmetler ve başarılar dilerim."

Başkan Mevlüt Uysal da, "İnşallah başkanım. Sizlere ve İstanbul halkına mahcup olmayacağız" ifadelerini kullandı.

Basın mensuplarının deftere ne yazdığını sorması üzerine de Kahraman "Defterde başarı dileklerimi dile getirdim. Mevlüt Uysal'ın daha önceki çalışmalarının zaten çok iyi olacağına şahitlik ettiğimi ifade ettim. İstanbul bir dünya şehri, dünya iyisi, dünya merkezi. Böyle bir şehirde, devletler ötesi bir şehir, böyle bir şehirde böyle bir şahsiyetin büyük başarı kazanacağına, bundan hepimizin mesut ve bahtiyar olacağına dair inancımı ifade ettim. Tekrar başarılar diliyorum."

Başkan Uysal ve Başkan Kahraman daha sonra birlikte Başkan Uysal’ın makamına geçerek bir süre görüştü. Başkan Uysal konuk TBMM Başkanı’nı daha sonra aracına kadar yolcu etti.

İsmail Kahraman İBB Seşeref Defterini Şu Cümlelerle İmzaladı:
"Dünyanın nadide şehri İstanbulumuzun Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etmek mutluluğunu yaşıyorum. Değerli ve örnek insan, Başkanımız, Mevlüt Beyefendiye hayırlı çalışmalar ve muvaffakiyetler diliyorum. Gök kubbemizde hoş sedalar bırakacağına, mazisindeki başarılara yenilerini ekleyeceğine gönülden inanıyorum. Şahsına ve şahsında çalışma arkadaşlarına en iyi dileklerimi sunuyorum."  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
beylikdüzü escort