Takipte Kalmak İçin Casus Programlar

Takipte Kalmak İçin Casus Programlar
Takipte Kalmak İçin Casus Programlar Emre
Bu içerik 0 kez okundu.

ÜCRETSİZ 24 SAAT DENEME İÇİN AŞAĞIDA Kİ YÜKLEME REHBERİ VİDEOMUZU İZLEYİNİZ

 

 

    Teknoloji ilerliyor. Her gün, bir önceki günü belki de çöpe atacağımız yeni gelişmeler çıkıyor karşımıza.  Eskiden aylarca süren işlerimizi bir kaç günde halledebilir hale gelmişken, şimdilerde ve beklide şu dakikalarda aynı işi, saatler hatta dakikalar içerisinde bitirebiliyoruz. Bu yalnızca biz yetişkinler için değil, çocuklarımız içinde aynı şekilde geçerli bir durum. Telefonun ve internetim bu denli gelişmediği zamanlarda, ansiklopedilerden saatlerce süren araştırmalarla elde edilen bilgiler, şimdilerde tek tık uzağımızda duruyor. Bu durum elbette çocuklarımız içinde çok büyük bir kolaylık. Merak ettikleri herhangi bir konuyu rahatlıkla erişebildikleri sitelerden öğreniyorlar. Fakat bu gibi durumlarda da teknolojinin güvenilirliği tartışma konusu oluyor.

monitor-minor-ayarlar

    Tek tıkla ulaşabildiğimiz milyarlarca hatta sonsuz sayıda bilgiden bahsediyoruz. Yaşlısından gencine, çocuğuna kadar her kesimden insanın rahatlıkla ulaşabildikleri binlerce bilgi. Elbette tüm yetişkinlerin ve çocukların bilgiye erişim hakkı vardır fakat özellikle çocukların teknoloji karşısında ebeveynleri tarafından kontrol altında olması da oldukça önemli bir durumdur. Her ebeveyn çocuğuna telefonu alırken tek bir amacı olur. Ona rahatlıkla ulaşabilmek ve telefonun çocuğumuzun hayatını kolaylaştırmasını sağlamak. İnternet paketleri ile bilgiye ulaşmasına olanak tanırız. Fakat günümüzde çocuğumuzun ulaştığı bilgiler sınırsızdır ve bir çocuk için ulaşması sakıncalı olan detaylar da söz konusu. İşte ebeveynler bu gibi durumlarda çocuklarının telefonlarına yüklettikleri casus program sayesinde, onları gözetim altında tutabilirler. Çocuğunuzun en son kiminle görüşme yaptığını, internetten en son neyi arattığını, mesajlarının içerikleri ve merak ettiğiniz diğer birçok şeyi casus program sayesinde öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda yaşlılarımızın ve çocuklarımızın güvenliği için o an nerede olduklarını öğrenmekte bu yazılım programı sayesinde çok kolay. Casus program sayesinde kontrol altında tutmak istediğiniz insanların bilgilerine, kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik tüm bunları yaparken, telefonu kullanan kişi bu konudan haberdar olmayacaktır.

monitor-minor-whatsapp-takip-programi

    Monitor minor casus programı, bu konu hakkında garanti sağlayan özellikler sunmakta. Örneğin telefonunuzu değiştirdiğinizde veya herhangi bir sıkıntı olduğu durumda paket süresi dolmamış ise size her türlü destekte bulunabilecekler. Ayrıca birden fazla kişiyi takip etmenize de olanak sağlıyorlar. Aynı ekran üzerinde takip ettiğiniz tüm kişilerin bilgilerini alabileceksiniz.

http://www.gundemhaber.net/images/habergaleri/JpJLdDV.png

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burger King ad angers gerçek yaşamda Belçikalı kraliyet ailesi
Burger King ad angers gerçek yaşamda Belçikalı kraliyet ailesi
Filipinler'in Duterte, ikinci tecavüz şakası için ateş altında
Filipinler'in Duterte, ikinci tecavüz şakası için ateş altında