Survivor'da Ogeday'ın Adem'e yaptığı hareket tartışma yarattı

Survivor'da Ogeday'ın Adem'e hareketi konuşulmaya devam ediyor. Konuyla ilgili bir yazı kaleme alan Ali Eyüboğlu, "Diskalifiye edilmesi gerekirdi" dedi.

Survivor'da Ogeday'ın Adem'e yaptığı hareket tartışma yarattı
Survivor'da Ogeday'ın Adem'e yaptığı hareket tartışma yarattı Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

'Survivor 2017'de gönüllüler adına mücadele eden Ogeday Girişken'in, geçtiğimiz gün yayınlanan sembol oyunu sırasında, rakip takımdan Adem Kılıççı'ya yaptığı hareket dikkati çekti.

 
Milliyet Gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu'nun, "Ogeday, Survivor'da Adem'i nasıl Kandırdı?" başlıklı yazısı şöyle:
 
"Pazatesi akşamı TV8'de seyrettiğim 'Survivor'da, 'Gönüllüler' ekibinden Ogeday, 'Ünlüler' takımından Adem Kılıççı'ya centilmenliğe sığmayacak bir hareket yaptı. Dominik'te tanıdığım Ogeday bende, efendi, saygılı ve profesyonel bir sporcu izlenimi bırakmıştı.
 
'Survivor' öyle bir Yarışma ki zamanla birçok insanın içindeki canavarı da çıkartıyor dışarıya. Saniyenin bile önemli olduğu 'sembol oyunu'nda Ogeday'ın rakip takımından Adem, puzzle oyununu bitirdi, parkuru geçip önde giden Volkan'a yetişmek üzereydi.
 
"BİR AN İÇİN DURAKLADI VE GERİ DÖNDÜ"
 
Ogeday, 'Puzzle oturmadı... Oturmadı' diye bağırınca Adem, bir an için durakladı ve geri baktı. Puzzle'da bir sorun görmeyince yarışa devam etti, ama o sırada Volkan atışları tamamlayıp, sayıyı kazandı.
 
 
"KIS KIS GÜLMEKLE YETİNMEYİP..."
 
Ünlüler, 'Sen niye karışıyorsun bizim puzzle'a' dediğinde Ogeday, 'Ben oturmadı diye gördüm' dedi ama bu doğru değildi. Çünkü, Adem'e bağırıp duraklatırken kıs kıs gülmekle yetinmeyip yanındaki Erdi'ye dokundu ve 'Nasıl da kandırdım onu?' dercesine kaş göz işareti yaptı.
 
"DİSKALİFİYE ETMESİ GEREKİRDİ"
 
Sunucu Alp Kırşan görmediği için bunu atlamış olabilir ama rejinin bunu es geçmemesi, Ogeday'ı uyarması ya da o oyundan diskalifiye etmesi gerekirdi."
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pakistan mahkemesi çocuk katili, tecavüzcüyü ölüm cezasına çarptırdı
Pakistan mahkemesi çocuk katili, tecavüzcüyü ölüm cezasına çarptırdı
Türkiye'de yeni açılan kurumsal girişim sayısı 2018'de 50'nin üzerine çıktı
Türkiye'de yeni açılan kurumsal girişim sayısı 2018'de 50'nin üzerine çıktı