Survivor'da Ogeday'ın Adem'e yaptığı hareket tartışma yarattı

Survivor'da Ogeday'ın Adem'e hareketi konuşulmaya devam ediyor. Konuyla ilgili bir yazı kaleme alan Ali Eyüboğlu, "Diskalifiye edilmesi gerekirdi" dedi.

Survivor'da Ogeday'ın Adem'e yaptığı hareket tartışma yarattı
Survivor'da Ogeday'ın Adem'e yaptığı hareket tartışma yarattı Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

'Survivor 2017'de gönüllüler adına mücadele eden Ogeday Girişken'in, geçtiğimiz gün yayınlanan sembol oyunu sırasında, rakip takımdan Adem Kılıççı'ya yaptığı hareket dikkati çekti.

 
Milliyet Gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu'nun, "Ogeday, Survivor'da Adem'i nasıl Kandırdı?" başlıklı yazısı şöyle:
 
"Pazatesi akşamı TV8'de seyrettiğim 'Survivor'da, 'Gönüllüler' ekibinden Ogeday, 'Ünlüler' takımından Adem Kılıççı'ya centilmenliğe sığmayacak bir hareket yaptı. Dominik'te tanıdığım Ogeday bende, efendi, saygılı ve profesyonel bir sporcu izlenimi bırakmıştı.
 
'Survivor' öyle bir Yarışma ki zamanla birçok insanın içindeki canavarı da çıkartıyor dışarıya. Saniyenin bile önemli olduğu 'sembol oyunu'nda Ogeday'ın rakip takımından Adem, puzzle oyununu bitirdi, parkuru geçip önde giden Volkan'a yetişmek üzereydi.
 
"BİR AN İÇİN DURAKLADI VE GERİ DÖNDÜ"
 
Ogeday, 'Puzzle oturmadı... Oturmadı' diye bağırınca Adem, bir an için durakladı ve geri baktı. Puzzle'da bir sorun görmeyince yarışa devam etti, ama o sırada Volkan atışları tamamlayıp, sayıyı kazandı.
 
 
"KIS KIS GÜLMEKLE YETİNMEYİP..."
 
Ünlüler, 'Sen niye karışıyorsun bizim puzzle'a' dediğinde Ogeday, 'Ben oturmadı diye gördüm' dedi ama bu doğru değildi. Çünkü, Adem'e bağırıp duraklatırken kıs kıs gülmekle yetinmeyip yanındaki Erdi'ye dokundu ve 'Nasıl da kandırdım onu?' dercesine kaş göz işareti yaptı.
 
"DİSKALİFİYE ETMESİ GEREKİRDİ"
 
Sunucu Alp Kırşan görmediği için bunu atlamış olabilir ama rejinin bunu es geçmemesi, Ogeday'ı uyarması ya da o oyundan diskalifiye etmesi gerekirdi."
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünyanın en güzel evi
Dünyanın en güzel evi
Sahte haberler tarihi
Sahte haberler tarihi