Sprey Boya Çeşitleri

Sprey Boya Çeşitleri
Sprey Boya Çeşitleri Admin
Bu içerik 81 kez okundu.

 

Birçok yüzeyde kullanabileceğiniz ürün sprey boya direnci yüksek ve mat kaplama da kullanılan bir boyadır. Akrilik içeriği ile sprey boya yüksek kalite de performansa sahiptir. Pratik ve oldukça kolay kullanıma sahip ürün dayanıklı bir boyama potansiyeline sahiptir. 

Eski Aşınmış Eşyalarınızı Sprey Boya İle Yenileyin

Sprey boya çeşitlerinde vernik uygulaması sprey boyadan sonra isteğe göre parlaklık vermek amacı ile kullanılabilir. Çeşitli renklerde istediğiniz ve ihtiyacınız olan renk çeşitlerini seçeceğiniz sprey boya ile paslanmış ve aşınmış yüzeylerde kolayca kapama sağlamakta ve kullanılmaktadır. Ürün 400 ml kutularda satışa sunulmuştur. Ürünleri https://www.hobi24.com/ sitesinden sipariş ederek ihtiyacınız olan renk sprey boya çeşidini adresinize isteyebilirsiniz. Ürünleri peşin yada kredi kartı ile ödeme kolaylığı ile satın almanız mümkündür. Güvenli ve keyifli bir alışveriş için tercih edeceğiniz siteden kısa sürede kargo ile ürünlerinizi temin edebilirsiniz. Toplam 56 renk çeşidine sahip sprey boya ile süs eşyaları bisiklet, çeşitli bakır süslerde istediğiniz renk çeşitleri ile boyayabilirsiniz. Zahmetsiz ve mükemmel bir kullanım sunan çeşitleri hemen sipariş edebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HAKAN     2018-10-09 modazzo pişpmanlıktır
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yayla turizminin merkezi Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası
Yayla turizminin merkezi Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası
İSTSU Özel Ödülü Büyükşehir DESKİ’nin
İSTSU Özel Ödülü Büyükşehir DESKİ’nin