Sonbahara Hazır Mısınız?

Sonbahara Hazır Mısınız?

Sonbahara Hazır Mısınız?
Sonbahara Hazır Mısınız? Emre
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Tesettür giyimi tercih eden bayanların değişilmez kıyafetleri arasında yer alanlardan biri de kuşkusuz bayan pardesüleridir. Bayan pardesü değişik renk ve modellerde modaya uyarlanan ayak bileklerine kadar uzanan son dönemlerin oldukça popüler tesettürlü bayan giysileri arasındadır. Bayan pardesü modelleri birden fazla marka tarafından çeşitli model yelpazesinde üretilmektedir. Son dönemlerin popüler alışveriş şekli online alışveriş ile birlikte bayan tesettür giyimi mağazalarının sayısı da oldukça artış gösterdi. Bayan pardesüleri de hemen hemen her mağazada bulunabilecek bir giysidir.

Tesettürlü giyim tercih eden kadınların yanı sıra, neredeyse tüm kadınların modanın da katkısıyla giymeye başladığı bayan pardesüler cepli, dantel desenli ve birçok model ile karşımıza çıkıyor. Bayan pardesüler genellikle mevsimsel olarak farklı kumaşlardan imal edilmektedir. Kış mevsimi için üretimi yapılanlarda daha sert kumaşlar kullanılarak soğuktan korur, yazın kullanılan bayan pardesüler de ise keten kumaşlar ve nispeten daha ince kumaşlar kullanılır. Alınacak olan bayan pardesü de mutlaka yıkama talimatları okunmalı ve şartlara uyulmalıdır. Uzun süreli kullanımın olması için giyim eşyalarında yıkama şekilleri oldukça önemlidir. Bayan pardesülerin yanı sıra fermuarlı feraceler de tesettür giyiminde oldukça revaçta bir giyim türüdür.

Feraceler tarihi olan kıyafetler arasında yer almaktadır. Osmanlı Devleti döneminden sadece bayanların değil, dervişlerinde giydiği bir giyim tarzı olan feraceler dönemimizde de kadınlar tarafından oldukça tercih edilmektedir. Fermuarlı feraceler hem rahatlığı, hem de şık görüntüsü yüzünden daha çok tercih edilse de düz feraceler de oldukça tercih edilmektedir. Cumhuriyet dönemi ile birlikte kara çarşaf giyimini tesettür giyiminin almasıyla bu türdeki ürünler model ve çeşit olarak oldukça fazla seçenek sunuyor. Fermuarlı feraceler, feraceler ve pardesülere online satış sitelerinden ve birçok tesettür giyim satışı yapan mağazalardan rahatça ulaşılabilmektedir. http://www.modgrey.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor