Solandge Yatıyla Bodrum’da SuudPrens Bandar Bin Nawaf Al Murqin Görüldü

Solandge Yatıyla Bodrum’da SuudPrens Bandar Bin Nawaf Al Murqin Görüldü
Solandge Yatıyla Bodrum’da SuudPrens Bandar Bin Nawaf Al Murqin Görüldü Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Türkiye’de her yaz sezonu geldiğinde, dünyada birçok ünlünün de yaz dönemi adına Ege ve Akdeniz bölgesinde bulunan tatil yerlerine gelerek ilgi çekici halleriyle dünyada gözleri buraya çekiyorlar. İşte onlardan biri de bu yaz Bodrum’da yaşandı. Suudi Prens Bandar Bin Nawaf Al Murqin yaz dönemi içerisinde mega lüks yat ile geldiği Bodrum’un o masmavi denizinde hem güzel zaman geçirirken hem de yatıyla dikkat çeken ünlü isimlerden biri oldu.

Mega Lüks Yatın Adı Solandge Yat

Dünyanın en ünlü ve en pahalı yatlarından biri olarak bilinen mega lüks yatın haftalık kiralama bedeli tam tamına 1 milyon Euro’dur. Dünyaca ünlü ve tanınan bir yat olup, birçok ünlünün kiralayarak masmavi denizlere açıldığı ve tatil yaptığı bir gerçektir. İşte bu sebeple de Bodrum’a gelen bu yat, ilk başta Hollywood yıldızlarından biri tarafından kiralandı ve buraya gelindi diye düşünülüyordu. Fakat daha sonrasında yatı kiralayan kişinin Arap Prens Bandar Bin Nawaf Al Murqin olduğu ve aile ile dostlarıyla birlikte yatta olduğu görüldü.

Böylesine büyük ve devasa yatı görmek isteyen, yakından ilgili olan kişiler çok fazla yata yaklaştırılmasa da ilgili gözler hiçbir şekilde bu yattan ayrılmadı. Yatın içerisinde birçok misafir olmasıyla beraber 16 tane koruma ve 24 tane yata ait personel çalışıyordu.

Solandge Yatı Durmadan 6 Bin Mil Yol Gidebilir

Haftalık kiralama bedeli yüksek fiyatlarda olan Solandge yatı, ortalama 6 bin mil yolu durmadan gidebilme özelliğine sahiptir. Bu yolda harcadığı yakıt ise 220 bin litre yakıt kapasitesindedir. Ailesi ve yakın dostlarıyla beraber tatil için Bodrum’u seçen Arap Prens Bandar Bin Nawaf Al Murqin, burada bir güzel eğlendiği gibi hem yat içi hem de yat dışında yaptığı su sporlarıyla da dikkat çeken bir isim oldu.

Benzer şekilde yattan ayrılarak bazı akşamlarda da Bodrum’un gece hayatında ve akşam yemekleri vakitlerinde, birçok adreste hem yemek yedi hem de eğlenceli güzel akşamlar geçirdi. Bodrum’da misafiri olduğu birçok mekanda hem mekan sahiplerini hem de mekanda çalışanları mutlu bırakarak her mekandan ayrılmayı da başaran isim oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
beylikdüzü escort