takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
 Sohbet Odalarında Nasıl Davranmalıyız?

Sohbet Odalarında Nasıl Davranmalıyız?

Sohbet Odalarında Nasıl Davranmalıyız?
Sohbet Odalarında Nasıl Davranmalıyız? Harun antepli
Bu içerik 482 kez okundu.

Hayatımız belirli bir süre içerisinde bir döngüde meydana geliyor. Bunun beraberinde ise sürekli aynı insanları görmek durumunda kalıyoruz. Fakat kendimize uygun olan birini bulmak bu aşamada bize zorluk çıkartıyor. Dış görünüşünü beğenmiyoruz ya da kafa yapısı bizlere tamamen ters olabiliyor. https://www.diyalog.net/ Sohbet odaları bu günler için tam da bizlere göre yerler oluyor. Hem kafa dengimiz olan onlarca insan karşımıza çıkıyor hem de bu insanları gerçekte görebilme şansımız oluyor. Tabi bunu doğru davranışla elde etmek daha avantajlı olacaktır.

Herkes Sohbet Odalarına Girebilir Mi?

Bazı sitelerde bulunan odalarda belli başlı kurallar bulunur. Bu kurallar kimi zaman yaş kuralı olurken kimi zaman sohbet adabına yönelik kurallardır. Bu durumda eğer yaşınız 18 yaşın altıysa bu odalara giriş yapamazsınız. Haricinde yazdığınız kişiye diyalog sırasında argo bir kelime etmişseniz ya da taciz etmişseniz odadan atılabilirsiniz. Bu kurallar her sohbet odası için geçerli olmayacaktır. Girdiğiniz odanın belirlenmiş kuralları var ise bu kurallar giriş yapmadan önce belirtilecektir.

Sohbet Odasında Atılma Nasıl Olur?

Bahsettiğimiz üzere chat sırasında karşınızdaki insanı rahatsız edecek şekilde konuşmuşsanız, sonucunda odadan atılabilirsiniz. Belki belirli bir süre odaya giremeyebilirsiniz ya da birkaç kez üst üste yaptığınız durumda tamamen odaya girme hakkınızı kaybedebilirsiniz. Bu durumda konuşmalarınıza dikkat etmeniz gerektiğini söylemek doğru olacaktır. Sohbet odasından atılma konusunda her site aynı davranışı göstermeyebilir. Bazı siteler tolerans sağlarken bazı siteler direkt olarak ilk şikayetinizde sizleri odadan atacaktır.

Sohbet Odasında Nasıl Verimli Zaman Geçirilir?

Bir insanla yüz yüze konuşmak ne kadar zor ise yazışarak konuşmak bir o kadar kolay olacaktır. Karşınızdaki insan sizi bilmiyor ve belki sizin resminizi dahi henüz görmedi. Başlangıçta başlattığınız konuşma, ilerleyen zamanlarda sizin için avantaja dönüşecektir. Bu durumda karşınızdaki insanın nelerden hoşlanıp hoşlanmadığını sorabilirsiniz. Özellikle de mobil chat kısa yoldan tanışmak için en uygun adres olacaktır. Bunun olması için yüz yüze gelmeden önce karşınızdaki insanı tanıyabilmek adına ona çeşitli sorular yöneltmelisiniz. Bu sayede hem verimli vakit geçireceksiniz hem de görüştüğünüz zaman ilk kez görüşmüş hissini yaşamayacaksınız.

 

Diyalog : https://www.diyalog.net/

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Borç verenler şubelerini kesmeye devam ediyor
Borç verenler şubelerini kesmeye devam ediyor
Mülteci takımındaki tüm sporcular açılış törenine katılacak
Mülteci takımındaki tüm sporcular açılış törenine katılacak