Soğutma Sektörünün Lider Kuruluşu

Soğutma Sektörünün Lider Kuruluşu
Soğutma Sektörünün Lider Kuruluşu Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

 

            Günümüzün yoğun nüfuslu dünyasında üretilen gıda maddelerinin bozulmadan, tüketime kadar sağlıklı bir şekilde soğutulması oldukça önemli bir sektör haline gelmiştir. Soğutma sektörünün lider ve öncü kuruluşlarından Termodizayn soğutma sistemlerinde en çok kullanılan sandviç paneller konusunda yılların getirdiği tecrübeye sahiptir.

 

 Soğutma Cihazları

 

            Her türlü ihtiyaca yanıt verebilecek kapasitede olan Termodizayn, ister endüstriyel tip, ister konteyner tip, ister beton olsun her ihtiyaca uygun soğutma cihazları üretme kapasitesine sahiptir. Soğutma sistemleri sadece tatlı su olarak değil, geliştirilen teknolojiler sayesinde deniz suyu soğutma sistemleri olarak da üretilebilmektedir. Sabit olan soğutma cihazları haricinde firma mobil olarak üretilen soğutma cihazları ürünleri arasına katmıştır.

 

            Soğutma cihazları yanında soğuk hava deposu yapımında kullanılan sandviç paneller üretiminde de öncü olan firma, en kaliteli izolasyon malzemelerinden olan poliüretan maddesinden ürettiği sandviç panellerle ülkemizin liderlerindendir. Yaygın olarak kullanılan sandviç panelleri yüksek basınç altında poliüretan enjekte yöntemiyle üreten firma aynı zamanda panellerin içerisine kilit sistemi yerleştirerek ürünlerinmobilizasyonunu artırmıştır. Firmanın kanıtlanış başarısı sadece soğutma cihazları olarak değil, buz üretimi de olarak kendisini göstermektedir.

 

 Buz Üretimi

 

            Sıcak havaların kendisini iyiden iyiye hissettirdiği bugünlerde kullanımı artan buzların üretimi de firmanın ilgilendiği konulardan birisi. Her türlü sektörün ihtiyaç duyduğu buz üretimi konusunda uzmanlaşan firma isteğe göre yaprak buz, blok buz, küp buz olarak çeşitli şekillerde buz üretimi gerçekleştirebilen makineleri portföyünde bulundurmaktadır. İster tatlı sudan, isterse de deniz suyundan buz üretebilen bu makineler sayesinde firmaların ihtiyaç duydukları buz üretimi sorunsuzca gerçekleştirilebilmektedir.

 

            Aynı zamanda mobil olarak üretilebilen buz makineleri sayesinde yer kısıtlanmasına maruz kalmadan gerekli üretimi yapmanız sağlanabiliyor. Termodizayn, makine çeşitliliği ve ürün kalitesi olarak kendisini geliştirmeye devam eden lider bir firma.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı