Şoförlü Araç Kiralama ve Shuttle Hizmeti

Şoförlü Araç Kiralama ve Shuttle Hizmeti
Şoförlü Araç Kiralama ve Shuttle Hizmeti Admin
Bu içerik 116 kez okundu.

 

Araç kiralama işlemi sayesinde kısa süreli olarak gidilen yerlerde özel araç imkanı sağlanır. Kiralamanın içerisinde yer alan shuttle hizmeti özel araç ile birlikte sağladığı özel şoför hizmeti sayesinde oldukça tercih edilmektedir. Havaalanından şoför eşliğinde alından kişiler verilen adrese kadar şoför ile geçer. Böylelikle kişi kaybolma olasılığından ya da yol yorgunluğu üzerinde araç kullanma sorunundan kurtulur. Bunun yanında adresten alınan kişiler yine şoför eşliğinde havaalanına kadar bırakılır. Oldukça basit olan bir işlemdir. İzmir ili Ege’nin en işlek ve büyük ilidir. Metropol bir şehir olan İzmir’e tüm mevsim içerisinde oldukça ziyaretçi tatil, iş gezisi, okul hayatı ve daha birçok sebebe bağlı olarak uğramaktadır. Bu uğramalar sırasında özel araca ihtiyaç duyulur. Hele ki şehir bilinmiyor ise özel aracın tek başına kullanımının yararı olmaz. Bu gibi durumlar için şoförlü araç kiralama hizmeti almak uygun olacaktır. Firmamız izmir havaalanı transfer için ihtiyaç duyulan bu şoförlü araç kiralama hizmetini sunmaktadır. Şoförler tam adresten alıp adrese bırakarak işlerini getirmektedir. Yalnızca havaalanı transfer işlemi dışında düğün, özel davetler gibi durumlarda da araç kiralama hizmetinden yararlanmak mümkündür. Gidilecek olan yere şoför aracılığı ile gidilerek dönüşte şoförlerin eşliğinde adrese kadar gitmek mümkündür.

Farklı bir şehre gidildiğinde şehrin kalabalık olmasına bağlı olarak toplu taşıma araçlarının yoğunluğundan kurtulma olanağı sunulur. Hele ki kişinin yanında valizleri ya da yük yapacak diğer eşyaların sıkıntısı da araçlarda daha da sıkıntı yaratır. Bunun için şoförlü araç kiralama hizmeti yapılması sayesinde tüm bu yüklerden ve yoğunluktan kurtulup konforlu olan özel araçla istenilen yere gidilir. Alaçatı İzmir’in tatil amaçlı işlevi olan ilçelerinden birisidir. Her yıl birçok turisti kendine çeken Alaçatı yerli ve yabancı turistlerin uğrak mekanıdır. Gelen bu turistlerin özel araç ihtiyacı olmaktadır. En iyi izmir alaçatı transfer firması olan Sts Transfer, ihtiyaç duyulan bu şoförlü araç imkanını her müşterisine en iyi şekilde sunmaktadır. Alaçatı’ya sadece tatil amaçlı değil diğer amaçlı geziler de yapabilmek mümkündür. Yapılan bu geziler sırasında aynı şoförlü araç kiralama hizmetinden yararlanmak mümkünüdür. Şoför sayesinde ehliyet ihtiyacı olmadan kolaylıkla özel araç hizmetinden yararlanılabilir. Şoförlü araç kiralama sayesinde diğer araca bağlı olan masraflardan kurtulmak mümkündür. Aracın bakım, onarım ve diğer masraflarından muaf olunup sadece araç ve şoför masrafı tek seferde ödenir. Kiralanacak araç kişi isteğine ve gelecek olan kişi sayısına göre değişim gösterir. Araç boyutları ve modelleri içerisinden istenilen araç ile alınıp bırakılır. Gelecek kişi sayısı bir ve dört arasında yer alıyorsa lüks şoförlü araç kiralanabilir. Bunun yanında yine aynı sayıda kişi için standart araç transfer hizmeti alınabilir. Şoförlü araç kiralama işlemi için gelecek kişilerin sayısı bir ve on altı kişi arasında ise minibüs kiralama yapılabilir. Kalabalık sayıda kişi için en konforlu yöntemdir. Yine şoförlü araç kiralama yapılırken gelen kişi sayısı sekiz kişi kadar ise vito kiralama yapılabilir.

Shuttle hizmetinde şoförler güler yüzlü, donanımlı olup aynı zamanda dil bilen kişilerden oluşan bir ekiptir. Tüm belgelere sahip ve araca bağlı olarak ehliyet sahibi kişilerden oluşmaktadır. Araç kiralama için internetten uygun bir firma kolaylıkla bulmak mümkündür. Kişi isteklerine bağlı olarak araç seçimini ve şoför seçimini de yapabilmek mümkündür. İnternetten hizmet alınacak kurum ile alakalı olarak önceden hizmet alan kişilerin yorumları öğrenilebilir. Böylelikle en doğru kurumdan şoförlü araç kiralama hizmeti almak mümkündür.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Netaş'tan Nihat Özdemir'e ziyaret
Netaş'tan Nihat Özdemir'e ziyaret
1 milyonluk soru ne zaman yayınlanacak?
1 milyonluk soru ne zaman yayınlanacak?