Skouries'de Düşen Ağaçtan Öldü İşçi Gold Mining Site

Yunanistan'ın kuzeydoğusunda bulunan Chalkidiki'deki Skouries altın ve bakır alanındaki bir müteahhit çalışanı Pazartesi günü düşen bir ağacın bir şubesine çarptı ve kazada ölümcül yaralanmalara neden oldu.

Skouries'de Düşen Ağaçtan Öldü İşçi Gold Mining Site
Skouries'de Düşen Ağaçtan Öldü İşçi Gold Mining Site Admin
Bu içerik 45 kez okundu.

 

Canadian Eldorado'nun Başkanı ve CEO'su olan George Burns, açıklamada "En büyük taziye ve desteğin şu anda bireyin ailesine, dostlarına ve meslektaşlarına gönderilmesini sağlıyoruz" dedi. "Güvenlik, Eldorado Gold'daki  en büyük önceliğimiz  ve tüm sitelerimizdeki çalışanlarımızın ve yüklenicilerimizin refahı için kararlıyız."

Vancouver merkezli şirket, olayla ilgili bir soruşturma zaten sürdüğünü kaydetti.

Yunanistan'ın kuzeyinde bulunan Stratoni madenini zaten işleten Eldorado , yıllarca Skouries ve Olympias projelerini geliştirmeye çalışıyor ancak yerel muhalefet ve devlet yetkilileri ile ileri geri adımlar ilerlemeyi erteliyor.

Projeler için lisans verilmesi yasal düzenlemelerin son aşamasında ve Kanada şirketi ile Yunanistan hükümeti arasında hakemlik ile yakında başlayacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş - Sarpsborg maçı hangi kanalda, saat kaçta?
Beşiktaş - Sarpsborg maçı hangi kanalda, saat kaçta?
Akhisarspor - Krasnodar maçı hangi kanalda, saat kaçta?
Akhisarspor - Krasnodar maçı hangi kanalda, saat kaçta?