Sizde Güvenli İnternet Kullanmanın Tadını Çıkarın !

Sizde Güvenli İnternet Kullanmanın Tadını Çıkarın !
Sizde Güvenli İnternet Kullanmanın Tadını Çıkarın ! Admin
Bu içerik 50 kez okundu.

 

Siber Saldırılara karşı korunma ve analiz yolunda öncü firmalardan biri olan www.bg-tek.net bu yıl en çok tercih edilen web sitelerinden biri olma yolunda ilerlemektedir. Güvenilirlik açısından onaylı olan bu siteye günde 45 bine yakın insanın tıkladığı söyleniyor.

Harika Eğitimler Veren Güzel Kurumlardan Biri...

Beyaz şapkalı hacker, ileri seviyede bir bilişim güvenliği ağ eğitimidir. Amaç kötü niyetli saldırganların önünü kesebilmek ve siber suçları engelleyebilen yetişkin bireyler üretebilmek.Beyaz şapkalı hackertoplum için çok gerekli olan bu eğitim için maalesef az sayıda insan eğitim görmekte ve bundan dolayı da insanlar siber suçlara karşı bilinçsizdir.

Penetrasyon testi, Kötü amaçlı saldırganların yapabileceği zararlara karşı önceden önlem almak için verilen eğitim simülasyonudur. Bir nevi tahmin gücünüze güç katmayı ve bilinçlenmenizi sağlamayı hedefler.

İpv6 eğitimi ise genellikle farkı bilgisayar sistemleri üzerinden yapılan güncelleme ve benzeri yapılan işlerin öğretilmesidir. Bu da bilgisayara nüfuz eden virüsleri temizlemede etkili eğitimlerden biridir.

İso 27001 eğitimi ise bilgi varlıklarının önemini kapsayan eğitim biçimidir. Eğitimde bilgi varlıklarının farkında olmak, sahip olunan varlıkları korumak, düzenli bir şekilde olanları analiz edip değerlendirme yapmaktır. Bu da özellikle genç yaştaki kesimlere daha çok hitap etmektedir, çok tercih edilmesinin sebebi de budur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HAKAN     2018-10-09 modazzo pişpmanlıktır
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yayla turizminin merkezi Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası
Yayla turizminin merkezi Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası
İSTSU Özel Ödülü Büyükşehir DESKİ’nin
İSTSU Özel Ödülü Büyükşehir DESKİ’nin