Sınavsız Hukuk Dikey Geçiş İmkanı

Sınavsız şekilde istediğiniz bölümde okuma şansınız olsaydı herhalde mutluluktan kendinize gelmeniz uzun sürerdi.

Sınavsız Hukuk Dikey Geçiş İmkanı
Sınavsız Hukuk Dikey Geçiş İmkanı seobaz
Bu içerik 0 kez okundu.

Sınavsız şekilde istediğiniz bölümde okuma şansınız olsaydı herhalde mutluluktan kendinize gelmeniz uzun sürerdi. Örneğin iki yıllık diplomanız var ama siz Hukuk Fakültesinde okumak, gelecekte iyi bir avukat olmak istiyorsunuz. Neden olmasın? Hemen Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk dikey geçiş koşullarına bakın. Sizden sınava girmenizin istenmediğini göreceksiniz. Ülkemizde veya başka ülkelerdeki gibi bir dikey geçiş ya da kabul sınavı yok. Hatta İngilizce sınavına dahi girmiyorsunuz çünkü Hukuk dikey geçiş yaptıktan sonra alacağınız eğitim Türkçe destekli olacak. Hem dersleri anlamakta zorlanmayacak, hem de kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceksiniz. Son derece özel bir fırsat olmanın yanı sıra senelik 2000 Euro gibi uygun harç bedelleri ile de ailenizin yüzünü güldürecektir.

Sevdiğiniz mesleği yapmanız daha mutlu bir birey olmanıza ve tabi ki pişmanlık yaşamamanıza neden olacaktır. Üstelik Hukuk mezunu olmak, pek çok mesleğe göre daha avantajlıdır ve en iyi kazandıran meslek gruplarını içinde barındırır. Sınavsız Hukuk dikey geçiş yapabileceğiniz için kariyer planlarınıza şimdiden başlayabilirsiniz. Bologna Eğitim Kriterleri’ni benimsemiş bir okuldan mezun olacağınız gibi, yurt dışında okumanın her avantajını da yaşayacaksınız. Avrupa’da geçerliliği olan Europass isimli mavi diploma alacağınız için isterseniz başka bir ülkede avukatlık yapabilir yahut savcı olabilirsiniz. Hukuk dikey geçiş yaparak ufkunuzu açacak bu modern eğitimi alarak, Boşnakça da öğrenecek ve İngilizcenizi de geliştireceksiniz.

Kariyerinize Eğitiminizle Başlayın

Ailenizin maddi olarak sıkıntı yaşamayacağı bir öğrencilik hayatına sahip olmanızın yanında, dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle tanışacak, yeni kültürlere tanıklık edeceksiniz. Hukuk dikey geçiş sonrası modern dersliklerde, ülkenin en iyi akademisyenlerinden ve Türk profesörlerinden alacağınız dersler sonunda kariyerinize sıkı bir başlangıç yapacaksınız. Eğer Polis Akademisi, Polis Meslek Yüksekokulu, Kamu Yönetimi yahut Adalet bölümü mezunu iseniz diplomanızla hemen başvuru yapabilirsiniz. Ön Lisans diplomanız Hukuk dikey geçiş yapabilmeniz için yeterli olacaktır. Diğer önemli evrakları Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’ndan öğrenebilir, kayıt işlemlerinizi danışmanlarınız sayesinde kolayca yaptırabilirsiniz.

Yaşam giderlerinin düşük olduğu, ulaşım konusunda sıkıntı yaşanmayan, Türklerle ortak geçmişi olduğu gibi, kültürümüze yakın olan Travnik’te öğrenci olmak size pek çok avantaj sağlayacaktır. Senede sadece 2000 Euro ile Hukuk dikey geçiş şansınızı kullanabilir, geri kalan yaşam masraflarınızı da aylık 300-400 Euro gibi bir rakamla halledebiliriniz. Ortak derslerden muaf tutulacağınız ve eğitime doğrudan üçüncü sınıftan başlayacağınız gibi, Hukuk dikey geçiş ile beraber ülkemizde de tanınan Europass mavi diploma alacaksınız.

Gelecekte sevdiğiniz, idealinizdeki mesleği yapabilmek için tüm fırsatları değerlendirmelisiniz. Sınavlarla vakit kaybetmek yerine, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı merkez ofisine giderek hemen danışmanlarınızla görüşmelisiniz. 12 ay boyunca başvuru yapabileceğiniz gibi, danışmanlarınız sayesinde hızlı ve kolay şekilde kayıt işlemlerinizi de bitirebiliriniz. Eğitiminize Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı güvencesi ile başlayın.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
beylikdüzü escort