Simpra POS Sistemi ile İşletmenizi Bir Adım Öteye Taşıyın

Simpra POS Sistemi ile İşletmenizi Bir Adım Öteye Taşıyın

Simpra ile eski moda ve pahalı pos sistemleri artık tarihe karışıyor.

Simpra POS Sistemi ile İşletmenizi Bir Adım Öteye Taşıyın
Simpra POS Sistemi ile İşletmenizi Bir Adım Öteye Taşıyın Admin
Bu içerik 717 kez okundu.

 

Pos sistemine mi ihtiyacın var? Bir restoran ya da kafe mi işletiyorsun ya da perakende işletmeciliği mi yapıyorsun? Bu artık işletmenin değerini daha da yükseltecek, işlerine kolaylık sağlayacak ve aynı zamanda sistemli bir çalışma yürütebileceğin bir post sistemi olan Simpra ile çok daha güzel ve kolay! Zaman tasarrufu ile beraber etkili ve hızlı bir yönetim ile müşteri memnuniyetini arttıracağın, her türlü perakende işletmesi için farklı modellerini uygun fiyatlara sunan Simpra ile işletmeni zirveye taşıyabilirsin.

 

 

Simpra POS ile gereksiz maliyetlerden kurtul!

 

 

Simpra ile eski moda ve pahalı pos sistemleri tarihe karışıyor. Pahalı pos sistemleri ve yan ürünler yüzünden oluşan alt yapı maliyetleri yok. Üstelik Simpra POS Linux, Windows, Android ve iOS işletim sistemlerine sahip olan tüm dokunmatik ekranlı donanımlarda çalışır. Yüksek donanım ve yazılım maliyetleri olmadan bilgisayar ve mobil üzerinden panel erişimi sağlar. SimpraPOS kolay ve pratik bir kuruluma sahiptir. Dakikalar içinde kullanıma hazır olur. Bulut POS sistemi SimpraPOS’u kullanımı kolay ara yüzü ile hiç pos sistemi kullanmamış olan biri olsan bile dakikalar içinde kullanmayı öğrenebilirsin. Böylelikle zamandan tasarruf edebilir ve eğitim maliyetini ortadan kaldırabilirsin.

 

 

İhtiyacın olan her şeyi SimpraPos ile yap!

 

 

Hem çevrimiçi hem çevrimdışı çalışma özelliği ile çevrimdışı olsan bile çalışmayı sürdürüp, sorunsuz çalışmayla her an senkronize olabilirsin. Ayrıca eğer istersen ürün ve fiyatlarını bir Excel tablosu ile uygulamaya transfer ederek SimpraPOS uygulamasını işletim sisteminden bağımsız bir şekilde her türlü donanım üzerinde kullanabilirsin. Perakende POS sistemi ile tek bir panel üzerinden anlık raporlamaları, stok takibi, ödeme işlemlerini kesintisiz olarak gerçekleştirebilirsin. Üstelik Simpra POS Shop’ta olan yazarkasa POS, el terminali POS ve diğer donanımlarla ihtiyacına uygun her konfigürasyonu kolaylıkla yapabilirsin.

 

 

İşletmen güvende olsun!

 

 

Günümüzde bulut sistemleri artık oldukça yaygın. Yazılımlar bulut tabanlı sistemlere geçiyor. Bu geçişlerde yazılım hatası, veri kaybı gibi sorunlar ile karşılaşılabiliyor ya da güvenlik açıkları oluşabiliyor. SimpraPOS ile bu sorunları yaşamazsın çünkü SimpraPOS bir bulut tabanlı sistem olarak tasarlandı. Şimdiye kadar ki en iyi pos sistemi deneyimini yaşamak için Simpra'yı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere