Sihirli duş başlığı ne işe yarar

Sihirli duş başlığı ne işe yarar
Sihirli duş başlığı ne işe yarar Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

                Son zamanların en çok satan duş başlığı ve %100 yerli üretim olması insalara sıkça sihirli duş başlığı nedir sorusunu sordurtuyor. Tam bir mühendislik harikası olan akıllı duş başlığının birçok özelliği var ve kullanıcısına birçok avantaj sağlıyor. Bu avantajları şu şekilde özetleyebiliriz;

  • İçme suyu kalitesinde berrak, temiz su ile duş alabilme
  • Daha basınçlı akması sayesinde sudan tasarruf
  • Akıllı özellikleri ve dayanıklı yapısı

Duş başlığı ne gibi özelliklere sahip?

                Öncelikle duş başlığının sahip olduğu mikro gözeneklerden bahsedilebilir. Her biri 0.2 mm boyutunda 380 adet nano teknolojik gözenek bulunmaktadır. Gözeneklerin arkasında gelen suyun geçtiği 6 kademeli filtre sistemi bulunmaktadır. Suyun içerisindeki tortu, yosun, pas gibi zararlı maddeler süzülerek başlığa ulaşır. Tornada tüpü sayesinde basınçlı bir şekilde başlığa ulaşan su mikro gözenekler sayesinde standart bir başlıktan 2 kat daha basınçlı çıkar. Bu sayede relax shower kullanılan bir duş hem kaliteli ve lüks geçiyor hem de sudan tasarruf edilmiş olunuyor. Şeffaf görünümü ile suyun nasıl bir kanaldan geçip geldiği sizlere gösteriliyor. İçerisinde bulunan taşlar da hem suyu mineralce zenginleştiriyor hem de dışarıdan bakıldığında dekoratif bir görünüm sağlıyor.

Teninize dokunan yumuşacık su;

                Artık sihirli duş başlığı ile banyolar daha göz alıcı, duşlar daha kaliteli! Kullandığınız mevcut sudan %50 ye kadar tasarruf etmenizi sağlayan akıllı duş başlığı hem erkeklerin hem hanımların tercihi. Kdv dahil 49 lira ücret ödeyerek sahip olabileceğiniz bu duş başlığını kullanmak için daha fazla vakit kaybedecek misin?

                Firmanın “Relax Olun!” sloganı ile ciddi anlamda uyumlu bir cihazdır Relax Shower. Siz suyu dilediğiniz kadar açın ve kaliteli, yumuşacık su ile duş almanın keyfine varın. O sizin yerinize tasarrufu düşünecektir.
Kaynak : http://www.relaxshower.org/

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek