Siber Güvenlik Analizi

PentestBX tarafından sunulan sürekli siber güvenlik analizi çalışmalarında her zaman başarılı sonuçlar alınmaktadır.

Siber Güvenlik Analizi
Siber Güvenlik Analizi ahmet
Bu içerik 3841 kez okundu.

PentestBX tarafından sunulan sürekli siber güvenlik analizi çalışmalarında her zaman başarılı sonuçlar alınmaktadır. Bu aşamada Network sistemleri sürekli test edilirken Network’e dahil olan tüm sistemler de tespit edilir. Sistemdeki zayıflıklar PentestBX’in özel çalışmaları sayesinde yine sürekli tespit edilir ve ardından gerekli çalışmalara başlanır. Sürekli siber güvenlik analizinde Darkweb, Dns, E-posta ve Web istihbaratı da gerçekleştirilmektedir.

Sürekli Siber Güvenlik Analizi

PentestBX ekibi tarafından başlatılan siber güvenlik analizi sürecinde sürekli zayıflık taramaları yapılmaktadır. Yine bu çalışmalar kapsamında Darkweb’te firma adına bulunan domainlerin kontrolü de sağlanmaktadır. Daha önce web üzerinde çalınan datalar için e-mail adreslerinin detaylı kontrolleri de yine siber güvenlik analizi çerçevesinde yapılan çalışmalardandır. Elbette elde edilen veriler özel olarak raporlanır ve hizmet talep eden kişi ile paylaşılır.

Siber güvenlik analizinin aslında pek çok faydası vardır. İlk olarak güvenliğin bir süreç olduğu unutulmamalıdır. Yani güvenliğin hem güncel hem de anlık olarak yönetilmesi her zaman önemlidir. Bununla beraber PentestBX sayesinde uygulanan sürekli testler sayesinde ortaya çıkan zayıflıklara karşı genel taramalar yapılır ve anlık çözümler de paylaşılır. Sunulan raporda tüm zayıflıklar kapsamlı olarak görüldüğü için bu açıkların kapatılma şansı her zaman vardır. Ancak doğru yerden doğru zamanda hizmet alınması çok daha önemlidir. O halde vakit kaybetmeden siber güvenlik analizi yaptırmak için PentestBX uzman ekibiyle iletişime geçebilir ve sürekli testlerden yararlanabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere