Sercan Taştan Kimdir?

Sercan Taştan Kimdir?

Sercan Taştan Kimdir?
Sercan Taştan Kimdir? Admin
Bu içerik 456 kez okundu.

 

Sercan Taştan, 23 Temmuz 1990 tarihinde Erzincan şehrinde Dünya'ya gözlerini açtı. Şu anda 32 yaşında olan ünlü kadın kuaförü, bu mesleğe ilk adımını ise henüz 14 yaşında iken attı. Günümüzde 18 yıllık bir tecrübe sahibi olan Sercan Taştan, yapmış olduğu işler ile dolu dolu bir kariyer yapmayı başardı.

1990 yılında yaşam serüvenine başlayan Sercan Taştan, ilk olarak 2004 yılında bir kadının saçlarını kesti ve mesleğe giriş yaptı. Elleri oldukça maharetli olan kuaför, kısa süre içerisinde Erzincan'da tanınmaya başladı. Burada yapmış olduğu ünü, memleketinde bırakarak kısa süre içerisinde İstanbul ve Ankara'da kendi şubelerini açmayı başardı. Birçok şubesinde yaklaşık olarak 50 kişiye iş fırsatı yaratan, onları eğiten ve ülkemizin en kalabalık şehirlerinde bir numaralı kadın kuaförü olan Sercan Taştan; 2021 yılında tanıştığı eşi ile aynı sene içerisinde evlendi.

Yapmış olduğu evliliğinin rüzgarı ile macerası Avrupa'ya düşen Sercan Taştan, ilk olarak Almanya'da çalışmalarına başladı. Bu ülke içerisinde de yerel bir üne kısa sürede kavuşan ünlü kadın kuaförü, zaman içerisinde ülkedeki en popüler oyuncu; iş kadını ve sanatçıya hizmet verdi.

Zaman içerisinde adı tüm Avrupa'da bilinmeye başlayan Sercan Taştan, şu anda Avrupa'daki en iyi kadın kuaförlerinden biri olarak biliniyor.

Ülkemizdeki birçok gence ilham kaynağı olan hayatı ile ünlü bayan kuaförü, yeni kariyer hedeflerini ise tüm Dünya'da üne sahip olmak ve Jennifer Lopez'in saçlarını kesmek olarak anlatıyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere