Şehrimizi geriye istiyoruz! Stoke sakinleri Ukip'in Paul Nuttall & RJECT Emek için oy kullanacağına yemin ediyor

Trent sakinleri, "seçkinci" Hükümet, sorunlarına dikkat etmeyi reddettiğinden yaklaşmakta olan seçimlerinde Ukip'i destekleme sözü verdi.

Şehrimizi geriye istiyoruz! Stoke sakinleri Ukip'in Paul Nuttall & RJECT Emek için oy kullanacağına yemin ediyor
Şehrimizi geriye istiyoruz! Stoke sakinleri Ukip'in Paul Nuttall & RJECT Emek için oy kullanacağına yemin ediyor Admin
Bu içerik 53 kez okundu.

 

BBC Newsnight hakkında uzunca bir süre AB'den ayrılmak için oy kullanan şehir sakinleri, hükümetin yavaş yavaş onlarla ilişkiye geçmediği yönündeki üzüntüyü dile getirdi ancak Brexit ile Ukip'in oylarını geri koyacaklarını iddia etti.

Haziran yerel temsilcisi, Collier, işin şehirle temasını kaybettiğini söyledi: "Her zaman İşçi Partisi'ne oy verdik fakat İşçiler kendi aralarında savaşıyordu. Orada herhangi bir liderlik var gibi gözükmüyor.

Stoke sakinleri göz ardı edilmekten bıkmışlarBBC / GETTY

Stoke Vatandaşları UKIP ve Brexit'i selamlıyor ancak işlerini görmezden geldiği için İşçi Partisi'ndeki çabalarından ötürü

 

"Ukip, insanların gerçekten ne istediğini biliyor. Londra'da çok müreffehler. Bence onlar [Kalan] biz aptalca bir aptal ya da böyle bir şey olduğumuzu düşünüyorlar. "

Yerel toplulukta emekli aylığı etkinliklerini yürüten ve oy kullanan Chris Humphries, Brexit'e destek verdiğini açıkladı, çünkü İşçi Partisi elitlerinin çürüyen kasabasını görmezden geldi.

Milletvekilleri, son 20 yıldır, yerel caddede 20 barın kaybolduğunu ve bu yüzden de onları tamamen izole bıraktığını iddia etti.

Humphries ekledi: "Seçim oyunun muhtemelen en iyi şey olacağını düşündüm, çünkü elitist Hükûmet'in bütün nüfusu düşünmeye başlayabileceğini" söyledi.

Stoke'daki çok az sayıda muhafazakarın bir üyesi olan Angela Smith, AB referandumunda ne için oy kullanacaklarını bilmediklerini iddia eden seçmenler tarafından evindeki kasaba "ırkçı" ve "zekasız" olarak damgalanırken kızdığını söyledi.

Smith, "Stoke'tan değil ya da henüz görmüş insanlar, ayrılmak için yüzde 70 oy kullandık, muhtemelen ırkçı ve akılsız olduğumuzu düşünüyoruz, ancak bu gerçekten uzak" diye belirtti.

Angela Smith ırkçı iddialara öfkelendiBBC

Stoke City Destekleyenler Kulübü'ndeki Angela Smith, sakinlerin ırkçı ve ırkçı olduğunu iddia ettiler

Kent sakinleri, kasabanın, emekçilerin onlara fayda sağlayabileceği benzeri görülmemiş bir değişimi oybirliği ile kabul etti ve çığlıkları Twitter'da da yankılanıyordu.

Bir kullanıcı tweetledi: "Umarım @UKLabour, çok uzun süredir tanınan, gönüllülerde oy kullanmış olduğumuz # geceyi izliyor".

Stoke sakini Haziran Collier UKIP'e inandıBBC

Stoke sakini Haziran Collier, UKIP'in halkın ne istediğini bildiğini söyledi

Başka bir kullanıcı şöyle dedi: "Stoke'un [The Newsnight] kitabı elitlerin sıradan insanlardan ne kadar uzakta olduğunu ve Brexit'in değişim girişimi ile ilgili olduğunu gösteriyor."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TFF Plaj Futbolu Ligi finalleri Alanya'da yapılacak
TFF Plaj Futbolu Ligi finalleri Alanya'da yapılacak
Cüneyt Çakır, Al Ittihad- Al Wehda maçını yönetecek
Cüneyt Çakır, Al Ittihad- Al Wehda maçını yönetecek