Şehirli ve Asi: Seat Leon

Şehirli ve Asi: Seat Leon

Şehirli ve Asi: Seat Leon
Şehirli ve Asi: Seat Leon Admin
Bu içerik 1144 kez okundu.

 

Seat Leon, Seat markasına ait olan ve özellikle şehir içi kullanımlar için üretilen otomobil modellerinden biri olarak bilinir. Dış tasarımı, asi ve belirgin çizgileri ile dikkatleri üzerine toplayan araç, tam bir hız ve konfor aracı olur. Özellikle dış tasarımındaki çizgiler ve kesimler hızı engelleyecek rüzgârı kesmesi için özel olarak tasarlanır. Yüksek hıza çıkabilen bu araç, araç içi sarsıntıyı minimuma çekecek iç ve dış tasarıma sahip olur. Rüzgârı kesen dış gövde tasarımı, iç süspansiyon ve konforlu koltuk ve direksiyon tasarımı ile birleşerek konforlu bir yol deneyimini size sunar. Aracın öne doğru hafif uzun tasarımı araca farklı bir hava katar. Oldukça fazla renk skalasına sahip olan Seat markasına ait bu model dinamik bir görünüme sahip olur.

 

Seat Leon İle Park Etmek Hiç Olmadığı Kadar Kolay

Seat Leon ile şehirde park sorunu yaşamadan gezinebilirsiniz. Özellikle dar ya da park etmesi güç alanlara girebilmek için araca eklenen otomatik park asistanı sizin için uygun olan alana aracınızı park etmenizi sağlar. Bu sistem ile en dar alanlara dahi kolaylıkla girebilirsiniz. Şerit takip asistanı ile şerit değiştirmeden aynı şeridinde kalarak yol alabilirsiniz. Araçta bulunan kör nokta tespit sistemi ile şeritler arasında geçiş yapmak hiç olmadığı kadar kolay olur. Öndeki aracı geçerken bu sistem size yakın olan araçları görüş alanınızda değilken daha bildirir ve sizi olası kazalardan korur. Tam bir şehir arabası olan Seat Leon uzun yolculuklar içinde yorgunluk tespit sistemi ile sizi uzun seyahatleriniz de olası kazalardan korur ve size mola zamanınızın geldiğini söyler. Geniş bagaj hacmi ile bu aracı ister seyahatlerinizde ister kar ya da yaz tatillerinizde eşyalarınızı taşımak için kullanabilirsiniz.

Seat Leon 2. El Fiyatları Nasıl?

2. el araçların değeri genellikle aracın yaşı, modeli, kilometre sayısı, kaza durumu gibi hasar bilgileri ışığında belirlenir. Aracın temizlik ve bak bilgileri, kaza bilgileri doğrudan fiyat atışı ya da azalmasını etkiler. Seat Leon fiyatlarının çeşitliliği her bütçeye uyacak genişliğe sahip olur. Araç yaşı ve kilometre sayısı arttıkça arabaların değeri de düşer. Bunun tersine kilometresi düşük ve daha genç modeller daha yüksek değere alıcı bulur. Renk bilgisi de fiyatın düşmesine neden olur. Kırmızı ve daha marjinal tonlardaki modeller daha yüksek değere satılır. Popüler bir model olan arabanın değerleri hemen hemen değişkenlerin dışında benzer aralıklara sahip olur.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere