SEDAT SÖNMEZ : HER ARAZİYE UYUM SAĞLAYABİLEN VE HER ARAZİDE KONFORLU ÇADIR

Sönmez Group şirket grupları içerisinde en dikkat çeken yatırım alanlarından birisidir. Yapılan çalışma şişme çadır çeşitlerini barındırmaktadır.

SEDAT SÖNMEZ : HER ARAZİYE UYUM SAĞLAYABİLEN VE HER ARAZİDE KONFORLU ÇADIR
SEDAT SÖNMEZ : HER ARAZİYE UYUM SAĞLAYABİLEN VE HER ARAZİDE KONFORLU ÇADIR   ahmet
Bu içerik 59 kez okundu.

Sönmez Group şirket grupları içerisinde en dikkat çeken yatırım alanlarından birisidir. Yapılan çalışma şişme çadır çeşitlerini barındırmaktadır. Bu şişme çadırlar kurulumundaki kolaylığı ve dayanıklı yapısı ile dikkat çekmektedir. Bu sayede ülkemiz kurumlarından AFAD ve Avrupa, Ortadoğu, CIS ülkeleri başta olmak üzere pek çok ülkede ilkyardım alanında her araziye uyum sağlayabilen ve her arazide konforlu ve rahat müdahale imkanı sağlayan bu çadırların kullanımı giderek yaygınlaşır hale gelmiştir. Sönmez Tent sayesinde hem ülkemizde üretimi yapılmayan ve bu sebeple oldukça yüksek fiyatlara ithal edilen bu ürün uygun fiyatlara yerli üretim ile satın alınabiliyor hem de yapılan üretim ile afet sonrası müdahale ekiplerinin işleri kolaylaşıyor. Bu sayede afet sonrası yaralılara müdahale kolaylaşıyor ve can kayıpları minimuma indirgenmiş oluyor.Başlıca ürünlerinin Afad çadırı  , taziye çadırı ve hastane çadırları olduğunu söylüyorlar.

Dışarıya İhraç Ediyoruz

Sönmez Tent yaptığı bu yatırım ile ülkemize ithal ettiğimiz bu ürünün artık ülkemizde üretimini sağlıyor. Bunun yanı sıra bunu dış ülkelere de ihraç ederek hem diğer ülkeler için de oldukça önemli bir yere sahip olan bu ürünün teminini sağlıyor hem de yaptığı ihracat ile ülkemize döviz girişi sağlayarak ülkemizin ekonomisine katkıda bulunuyor.

Sönmez Group şirketleri CEO’su Sedat Sönmez afet sonrası yapılacak ilkyardım ve müdahalenin önemine dikkat çekerken yapılan bu atılımın dünya geneline ihraç edilen bir ürün sağlamasının ülkemiz ekonomisine katkısını da vurguladı. Sedat Sönmez “Ürettiğimiz tentler dünya standartlarındaki sağlık, hijyen ve konfor koşullarının tamamını karşılayacak nitelikte üretiliyor. Bu yüzden dünyanın neresine giderseniz gidin karşılaşabileceğiniz bir yerli ürün üretmiş olduğumuzu söylemekten gurur duyuyorum.

Bu ürünün afet sonrası kullanılan bir yardım çadırı olduğunu ve afetzedelere yardımcı olacak bir unsuru olduğunu bilmek mutluluk duymamıza neden oluyor. Dünyaya bu şekilde bir fayda sağlayabilmek gurur verici.” dedi. Yaptığı bu açıklama ile üretilen ürünün dünya standartlarına uygunluğunu, insani vasfını ve ülkemiz ekonomisine katkısını oldukça güzel açıklayan Sedat Sönmez insanlığa ve ülkemize faydalı ekonomik açıdan kalkınma sağlayan bu tarz yatırımların devamının geleceğini belirtti. Bu tarz çalışmaların yatırımın da ötesinde insanlık ve ülkemiz ekonomisi açısından faydalı olması ise hem yerel hem de ulusal basın organlarınca ve yatırımcılar tarafından büyük takdir ve ilgi gördü.

Sedat Sönmez Sönmez Group Sönmez Tent Afad Çadırı Taziye Çadırı Hastane Çadırı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HAKAN     2018-10-09 modazzo pişpmanlıktır
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nokia’dan Yeni Çentikli Telefon Modeli; Nokia 7.1
Nokia’dan Yeni Çentikli Telefon Modeli; Nokia 7.1
Doktrin Nedir?
Doktrin Nedir?