Sea Pearl Ataköy’de Büyüleyici Mimari ile Tanışın

Sea Pearl Ataköy, büyüleyici mimarisi ile kaliteli yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor.

Sea Pearl Ataköy’de Büyüleyici Mimari ile Tanışın
Sea Pearl Ataköy’de Büyüleyici Mimari ile Tanışın
Bu içerik 84 kez okundu.

Sea Pearl Ataköy, büyüleyici mimarisi ile kaliteli yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor. Mimari açıdan denizden aldığı ilhamla beraber kusursuz yaşam alanları sunan Sea Pearl Ataköy, tam anlamıyla denizin ruhunu yansıtmayı başarıyor. Tasarımında olduğu kadar, malzemelerinde de kaliteyi tercih edenlerin ortak noktası olan proje, pek çok farklı açıdan beklentileri karşılamayı başarıyor. Bina cepheleri çağdaş kent kültürünü yakalamak amacıyla, Türk kültür ve geleneğinin modern bir yorumu olarak ele alınıyor.

Sea Pearl Ataköy’de tasarım detayları bunlarla da sınırlı kalmıyor. Mevcut Ataköy yerleşimine bakan arka cephelerdeki görkemli girişler, modern malzemelerle tasarlanmış ve bu mimari yaklaşım, cephenin asli yapısını oluşturan Selçuklu motifinin modern yorumuyla perçinlenmiş. Konut tipolojisinde de dikkate alınan bölgenin süregelen konut alışkanlıkları, güncel kent ihtiyaçlarına yanıt veren çözümleriyle her mimari öğede hissediliyor.

Sea Pearl Ataköy'ün Prestijini Yaşayın Doğanın içerisinde olduğu kadar modern hayatın detaylarını da içerisinde barındıran Sea Pearl Ataköy, kendine özgü konseptiyle beraber hayat standartlarını zirveye taşımayı odak noktasına alıyor. Sea Pearl Ataköy, sahip olduğu manzaralarla beraber aynı zamanda farklı aktiviteler yapabilmeyi de mümkün kılıyor. Sea Pearl Ataköy gerek mimari gerekse de sunduğu yaşam kalitesi açısından sahip olduğu konseptle beraber üstün bir yapıya sahip.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İbrahim Tatlıses'in Annesi Vefat Etti
İbrahim Tatlıses'in Annesi Vefat Etti
A Haberden Prof. Dr. Mark Thomas Açıklaması
A Haberden Prof. Dr. Mark Thomas Açıklaması