Sea Pearl Ataköy’de Büyüleyici Mimari ile Tanışın

Sea Pearl Ataköy, büyüleyici mimarisi ile kaliteli yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor.

Sea Pearl Ataköy’de Büyüleyici Mimari ile Tanışın
Sea Pearl Ataköy’de Büyüleyici Mimari ile Tanışın mazlum
Bu içerik 0 kez okundu.

Sea Pearl Ataköy, büyüleyici mimarisi ile kaliteli yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor. Mimari açıdan denizden aldığı ilhamla beraber kusursuz yaşam alanları sunan Sea Pearl Ataköy, tam anlamıyla denizin ruhunu yansıtmayı başarıyor. Tasarımında olduğu kadar, malzemelerinde de kaliteyi tercih edenlerin ortak noktası olan proje, pek çok farklı açıdan beklentileri karşılamayı başarıyor. Bina cepheleri çağdaş kent kültürünü yakalamak amacıyla, Türk kültür ve geleneğinin modern bir yorumu olarak ele alınıyor.

Sea Pearl Ataköy’de tasarım detayları bunlarla da sınırlı kalmıyor. Mevcut Ataköy yerleşimine bakan arka cephelerdeki görkemli girişler, modern malzemelerle tasarlanmış ve bu mimari yaklaşım, cephenin asli yapısını oluşturan Selçuklu motifinin modern yorumuyla perçinlenmiş. Konut tipolojisinde de dikkate alınan bölgenin süregelen konut alışkanlıkları, güncel kent ihtiyaçlarına yanıt veren çözümleriyle her mimari öğede hissediliyor.

Sea Pearl Ataköy'ün Prestijini Yaşayın Doğanın içerisinde olduğu kadar modern hayatın detaylarını da içerisinde barındıran Sea Pearl Ataköy, kendine özgü konseptiyle beraber hayat standartlarını zirveye taşımayı odak noktasına alıyor. Sea Pearl Ataköy, sahip olduğu manzaralarla beraber aynı zamanda farklı aktiviteler yapabilmeyi de mümkün kılıyor. Sea Pearl Ataköy gerek mimari gerekse de sunduğu yaşam kalitesi açısından sahip olduğu konseptle beraber üstün bir yapıya sahip.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
beylikdüzü escort