Saso Sertifikasını Nasıl Alınır

Saso Sertifikasını Nasıl Alınır
Saso Sertifikasını Nasıl Alınır Harun antepli
Bu içerik 92 kez okundu.

Saso belgesi Suudi Arabistan tarafından ülke girişlerinde zorunlu tutulan belgeler arasında yer almaktadır. Yılmaz danışmanlıkları kurumsal firması olarak gümrük belgesi ve pazara giriş belgesi teminleri işlemleri kolay bir halde alınabilmektedir. 2015 ve 2016 seneleri arasında Suudi Arabistan yetkilileri Saso belgesi şçin gerekli kalite çalışmalarını sunmuş ve Saso belgesi nasıl alınır sorusuna ilk olarak yılmaz danışmanlık kurumsal tecrübesi ile irtibat numaraları sayesinde erişim sağlanarak kolay bir halde bilgiler derlenebildiği gibi aynı zamanda temin etme imkanları da sağlanmıştır. Yılmaz danışmanlık ile erişim sağlanarak tır, kamyon veya ithalat yapılacak ürünlerinin yükleme öncesinde Saso belgelerini kısa süre içerisinde alınabilmektedir. Gönül rahatlığı ile sorunsuz ürün teslimi yapabilme imkanlarına sahip olunabilmektedir.

Eac belgesi gıda, petrol ve türevleri, gaz, inşaat malzemeleri elektrikli ve elektronik ürünler, tekstil, kozmetik ve oyuncak gibi neredeyse tüm gereksinimleri kapsayan belgeler arasında yer almaktadır. Bununla beraber Rusya ülkesine ihracat yapılmak istenen ürünün eac belgesi istemeyen ürünlerde yer almaktadır. Fakat ürünler eac belgesi kapsamında yer almıyorsa bunu belirten bir yazı hazırlanması gerekmektedir. Son zamanlarda bilinmesi gereken önemli olan bir diğer konu ise Ghost R belgesi Rusya ve bazı çevre ülkeler beraberinde Kazakistan, beyaz Rusya gibi Ghos belgesinin kapsamını genişleterek eac belgesi adını almış olmasıdır. Bu sadece Rusya için değil aslında dünya genelinde önerilir hale gelmiştir.

Özel Yük Taşıma boyutları yasal sınırların üzerinde olan ya da olmayan ağırlığı yasal sınırların üzerinde olan yüklerin nakli için aracın toplam uzunluğunun ve yüklü haldeyken dingil ağırlıklarının sayısına sahip aracın seçilmesi gerekmektedir. Gereksinim duyulan dingil sayısının fazla olması sebebiyle aracın toplam uzunluğunun yasal sınırları içerisinde kalmasının teknik olarak mümkün olmaması halinde yükün nakli için, tescil olması kaydıyla toplam uzunluğu yasal sınırların üzerinde aracın seçilmesi yoluna gidebilmektedir. Tescilli ya da tescilsiz olan ağırlık veya boyutları yasal sınırların üzerinde olan araç, yarı römorklu araç katar, iş makineleri veya benzerlerinin yüksüz olarak karayollarında trafiğe çıkabilmesi için yol belgesi alması gerekmektedir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arkeologlar fondan anıtları kurtarmaya çalışıyor
Arkeologlar fondan anıtları kurtarmaya çalışıyor
Prespes'ten önceki endişeler isim anlaşması oylamasının önünde yükseldi
Prespes'ten önceki endişeler isim anlaşması oylamasının önünde yükseldi