SARKAN DERİYİ DÜZELTMEK

SARKAN DERİYİ DÜZELTMEK

Deri de insan gibi yaşlanan bir yapıdır. Bu sebeple de bilindiği gibi bir insanın yaşını anlamanın en kolay yolu el ve boyun derisine bakmaktır.

SARKAN DERİYİ DÜZELTMEK
Bu içerik 0 kez okundu.

Deri de insan gibi yaşlanan bir yapıdır. Bu sebeple de bilindiği gibi bir insanın yaşını anlamanın en kolay yolu el ve boyun derisine bakmaktır. Bu bölgelerdeki derilere estetik operasyonlar yapmak imkansızdır. Yani derinin ve elin yaşı silinmemektedir. Vücutta asla kırışmayan deri de kulakta bulunan deridir. Ancak kulağın da kendisine göre bazı dezavantajları vardır.

İnsanların kulaklarının kepçe olmasından dolayı duyduğu rahatsızlıklardan ötürü kepçe kulak estetiği ortaya çıkmıştır. Yani her bölgede belli problemler olabilir. Bunu düzeltmek için insanlar kendilerini tıbbın mucizesi olan estetiklere gönül rahatlığıyla emanet edebilir. Özelikle yaş almaya bağlı olarak deri yaşlanır, eski elastik yapısını kaybeder. Çatlaklar, yara izleri de diğer deri problemleridir. Bunlardan kurtulmak zor gibi görünse de imkansız değildir. Kadınların vücutlarında en çok dikkat ettiği bölgelerin başında bacakları gelmektedir. Bacaklar bir vücudun en çok dikkat çeken bölgesidir. Yaz geldiğinde ise herkes spora başlayarak bacaklarını forma sokmaya çalışır. Ancak bacaklar kısa sürede incelen dokulardan oluşmaz. Uzun süreli çalışma ve özveri ile olur. Fakat kadınların buna ne sabrı ne de zamanı vardır. Hemen güzel bacaklar elde etmeyi isterler. Bunun en kısa yolu ise bacak estetiği olmaktan geçer. Bacak estetiği olan kadınlar hayallerine yalnızca bir iki saat içinde kavuşmaktadırlar.

Üstelik sanıldığı kadar acılı bir ameliyat değildir. Ameliyat sonrasında da büyük ağrılar meydana gelmez. Yalnızca ameliyat sonrası hemen spor yapılmamalıdır, günlük hayat faaliyetlerine ise hemen dönmek mümkündür. Derinin en fazla sarktığı bölgelerden biri de koldur. Özellikle iç kol denilen bölgenin sarkıklığını gidermek için kol estetiği yapılmaktadır. Bu sayede sarkık deri toparlanarak eski haline dönmektedir. Sarkan deriyi düzeltmenin tek yolu da estetiktir.

Kaynak: http://www.estetikciler.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
christiana     2016-09-17 Eğer kişisel bir kredi arıyor, ya da edilir bir banka tarafından kredi reddetti vardı.
Serhat     2016-09-08 Ben servis çağırmak istiyorum fakat servis ücreti ne kadar acaba? Birde sıcak su vermiyor kombi fiyatı ne tutar fiyat vere biliyor musunuz? Kolay gelsin.
ucuzcafemobilyalari     2016-09-07 Cafe mobilyalarında uygun fiyatlı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Azerbaycan'dan Tramp'a özel hediye
Azerbaycan'dan Tramp'a özel hediye
George Bush'un yağmura karşı önlemi
George Bush'un yağmura karşı önlemi