Sarı Papatyalar

Sarı Papatyalar
Sarı Papatyalar Emre
Bu içerik 0 kez okundu.

Sarı papatyalar uçsuz bucaksız ovaların, kırlık alanların nazlı çiçeğidir. Sarı papatyalar; temizliği, saflığı ve aşkı temsil eder. Diclekent çiçekçi  Gülün temsil ettiği aşk ve tutku gibi değil, masum bir sevginin anlamını taşır papatyalar.

Hiçbir hikayenin anlatamadığını anlatabilmek için sevgiliye hediye edilir. Sizin yerine sanki konuşma yetisi bulunan bir çiçektir sarı papatyalar. Masumiyeti simgelemesinin yanında aşkı da masumiyetin arasına sıkıştırıverir sanki.

Gözlerim Senden Başkasını Görmüyor Demektir

Sarı papatyaların ikramını alan bir kadın veya genç kız için gözlerim senden başkasını görmüyor. Diyarbakır çiçekçi  Senden başkasını düşünemiyorum ve senden başkasının yanında olmak istemiyorum manası taşımaktadır. Sarı papatyaların mutlaka verilirken kocaman bir demet olması gerekli.

Sarı Papatyaları Farklı Çiçeklerle Vermek

Kesinlikle sarı papatyalar başka çiçeklerle hediye edilmemelidir.Diyarbakır çiçekçilik  Çünkü sarı papatyalar içerisine başka çiçekler katıldığında anlamı bozulmakta ve farklı şeyler ifade etmektedir.

Sarı papatyaların arasına kırmızı gül karıştırmak, masumiyetin yanında aşkı ve tutkuyu da ifade etmektedir. www.pelsincicekcilik.net Sarı papatyalara beyaz güller veya beyaz papatyalar eklemek temizliği ve saflığı ifade etmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
beylikdüzü escort