Samsung Galaxy S8 konsept tasarımı karşınızda!

Beklenen amiral gemisi Samsung Galaxy S8’in yeni konsept görüntüleri karşınızda. İşte beklenen modelin, beklenen tasarım çizgileri.

Samsung Galaxy S8 konsept tasarımı karşınızda!
Samsung Galaxy S8 konsept tasarımı karşınızda! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Mobil sektör için içerisinde bulunduğumuz Şubat ayı oldukça hareketli geçecek. Önümüzdeki günlerde başlayacak olan MWC 2017 etkinliği öncesinde markalardan beklenen modeller hakkında çok sayıda bilgi gündeme geliyor. Bu haberimizin konusu ise Galaxy S8 modelinin konsept tasarımları.

Samsung Galaxy S8 tasarımı nasıl olacak?

Son yıllarda tasarım konusunda ciddi bir atağa kalkan Samsung, Galaxy S8 tasarımıyla da gündemden eksik olmayacak. Galaxy S6 ile başlayan yeni metal-cam gövdenin çizgilerini Galaxy S8 modelinde de göreceğiz. DesignWoOS tarafından paylaşılan görseller, şimdiye kadar telefon hakkında basına yansıyan çoğu bilgi ile uyuşuyor.

İnceltilmiş üst ve alt çerçeveler, kıvrımlı ekran teknolojisiyle birlikte neredeyse çerçevesiz hale gelen sağ ve sol kenarlar Samsung Galaxy S8 tasarımının dikkat çeken ilk detayları arasında. Cihaz yine önceki modeller gibi metal bir gövdeye sahip olacak. Alüminyum gövdeden vazgeçmeyen Samsung, telefonu istediği incelikte yapabilmek adına 3.5 mm ses portundan vazgeçmiş görünüyor. Benzer bir adım daha önce Apple ve Motorola tarafından da atılmıştı.

Telefonun, Mart ayı içerisinde duyurulması ve Nisan ayında ise satışa çıkması bekleniyor. Ancak MWC 2017’de bir sürpriz yapılarak lansman tarihi daha erkene alınabilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor