Saksı Çiçekleri

Saksı Çiçekleri
Saksı Çiçekleri Emre
Bu içerik 0 kez okundu.

Hemen hemen her insanın sevdiği saksı çiçeklerinin birçok çeşitleri vardır. Saksı çiçeklerinden bazıları çok hassas çiçekler olmasına rağmen her elde yetişebilecek tarzda sağlam yapılı saksı çiçekleri de bulunmaktadır.

Diyarbakır çiçekçilik Mesela bir menekşeyi yetiştirmek kesinlikle bir bonzai yetiştirmeye benzemez. İkisi de toprakta büyümektedir fakat ikisini de bakma tarzı değişiktir. Eve aldığımız bir saksı çiçeğinin ilk olarak nasıl bakılacağını öğrenmemiz o çiçeğin nelere ihtiyacı olduğunu öğrenmemiz akıllıcadır.

Kaktüs Bakımı

Eğer evinizde bulunan kaktüs bitkinizin büyümesini ve çiçek açmasını istiyorsanız mutlaka kaktüs bakım cetvelini izlemelisiniz. Diyarbakır çiçekçi Kaktüsünüzü mutlaka evinizin en fazla güneş alan yerine yerleştiriniz. Yaz aylarında 40 derecelik bir sıcağı kaldıran kaktüs çiçeğinizin bulunduğu ortam kesinlikle eksi derecelere düşmemelidir.

Kaktüslerde Sulama

www.pelsincicekcilik.net Kaktüsler normalde çöl bitkileri olarak bilinirler yani susuz bir ortamda yaşayabilirler. Diyarbakır çiçekçiler Fakat ev ortamı havası ile çöl havası aynı olmadığından bir miktar bakım yapmak için kaktüsünüzü normal çeşme suyu değil de hazır klorsuz sularla sulamanız iyi olacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı