Saksı Çiçekleri

Saksı Çiçekleri
Saksı Çiçekleri Emre
Bu içerik 0 kez okundu.

Hemen hemen her insanın sevdiği saksı çiçeklerinin birçok çeşitleri vardır. Saksı çiçeklerinden bazıları çok hassas çiçekler olmasına rağmen her elde yetişebilecek tarzda sağlam yapılı saksı çiçekleri de bulunmaktadır.

Diyarbakır çiçekçilik Mesela bir menekşeyi yetiştirmek kesinlikle bir bonzai yetiştirmeye benzemez. İkisi de toprakta büyümektedir fakat ikisini de bakma tarzı değişiktir. Eve aldığımız bir saksı çiçeğinin ilk olarak nasıl bakılacağını öğrenmemiz o çiçeğin nelere ihtiyacı olduğunu öğrenmemiz akıllıcadır.

Kaktüs Bakımı

Eğer evinizde bulunan kaktüs bitkinizin büyümesini ve çiçek açmasını istiyorsanız mutlaka kaktüs bakım cetvelini izlemelisiniz. Diyarbakır çiçekçi Kaktüsünüzü mutlaka evinizin en fazla güneş alan yerine yerleştiriniz. Yaz aylarında 40 derecelik bir sıcağı kaldıran kaktüs çiçeğinizin bulunduğu ortam kesinlikle eksi derecelere düşmemelidir.

Kaktüslerde Sulama

www.pelsincicekcilik.net Kaktüsler normalde çöl bitkileri olarak bilinirler yani susuz bir ortamda yaşayabilirler. Diyarbakır çiçekçiler Fakat ev ortamı havası ile çöl havası aynı olmadığından bir miktar bakım yapmak için kaktüsünüzü normal çeşme suyu değil de hazır klorsuz sularla sulamanız iyi olacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Melda     2017-06-29 Kesinlikle izleyeceğim teşekkürler
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmada dokuz yaşam tarzı değişikliği demans riskini azaltabilir
Çalışmada dokuz yaşam tarzı değişikliği demans riskini azaltabilir
Eski İngiltere kaptanı Michael Vaughan eleştirilerde bulundu
Eski İngiltere kaptanı Michael Vaughan eleştirilerde bulundu