Rüyalar İnsanlara Neler Anlatır

İnsan yaşamında geçirdiği sürenin büyük bir bölümünü uykuda geçirir. Uykuda geçen zamanın da kısa bir dilimini rüyalarla geçiririz. O kısa zaman bizlere çok uzun gibi gelir.

Rüyalar İnsanlara Neler Anlatır
Rüyalar İnsanlara Neler Anlatır
Bu içerik 0 kez okundu.

 Fakat tam aksine kısa bir zaman dilimidir. Bu kısa zaman diliminde gördüklerimiz ilerleyen zamanda hayatımızda yaşayacağımız gerçeklerin kısa bir kesiti gibidir. İslam dininde de önemli bir yere sahip olan rüyalar, aslında reel yaşamda yaşayacağımız iyi ya da kötü olayların erken habercileridir. Rüyalar insanlara neler anlatır? diye bir sorunun yanıtı; çok şey olur… Çünkü rüyaları gerçek anlamları ile yorumlamayı başarabilen insanlar, geleceğe dair ön görüye de sahip olurlar. Toplumda kahin olarak bilinen ve geleceğe dair bilgiler veren kişilerin rüyalarında bazı şeyleri gördükleri ve tam anlamıyla yorumlayarak, geleceğe dair bilgi verebildikleri bilinen önemli bir gerçekliktir.

Buna örnek verecek olursak, rüyada kırmızı ayakkabı görmek; kişiden kişiye değişen bir yoruma sahiptir. Kırmızı ayakkabıyı gören kişi eğer bekar ise, onu çok düzgün bir kişi ile yapacağı bir izdivaç bekliyor anlamına gelir. İyi bir ailenin salih sahibi bir ferdi ile yapacağı evlilik sonucunda çok mutlu olacak demektir. Bu rüyayı evli bir insan görürse, o zaman da yakın zaman içinde anne veya baba olacağı anlamına gelir. Dünyaya gelen çocukta, hayırlı bir evlat, Allah yolunda giden düzgün bir kadere sahip olacağı anlamlarını taşır. Uzun lafın kısası rüyada kırmızı ayakkabı giymek de görmekte kişiye hayırlı haberler getirir ve çok iyiye yorulur.

Rüyada bebek ağlaması görmek de kızgın habere yorulur. Eğer rüyanızda bir bebek acı acı ağlıyor ve siz onu susturmayı başaramıyorsanız, maalesef ki sizi üzecek bir haber alacaksınız demektir. Rüyanız da bebek görmek ne kadar güzel anlamlar taşıyorsa, ağlamasını görmek de o kadar üzücü ve kötü olayların habercisi niteliğindedir. Tabi bu yazdığımız yorumları yapabilmek için ya sizin Allah tarafından gönül gözünüzün açık olması gerekir. Ya da rüya tabirlerinden faydalanmanız gerekir. Her durumda da rüyanın doğru olarak yorumlanması size geleceğe dair güzel ve önemli bilgilerin verilmesi anlamlarını taşır.

Ruyadaveyorumlari.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
beylikdüzü escort