Rumlar, Putin üzerinden Putin'e Ezilmeyle Güveniyorlar World-Wide Anketi'nde

Çarşamba günü yayınlanan bir ankete göre, Yunanistan Vladimir Putin'in Donald Trump'dendünyaya doğru olanı yapmaktan daha güvenilir olduğu bir avuç NATO ülkesindendir

Rumlar, Putin üzerinden Putin'e Ezilmeyle Güveniyorlar World-Wide Anketi'nde
Rumlar, Putin üzerinden Putin'e Ezilmeyle Güveniyorlar World-Wide Anketi'nde Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Saygıdeğer Pew Araştırma Merkezi tarafından yapılan dünya çapındaki bir anket , Rus Başkanına uluslararası mesele söz konusu olduğunda doğru şeyi yapmaya güvendiği az kişiyi gösteriyor. Küresel bir medyan dörtte biri (% 26), Rus liderine güven duyduklarını söylüyor.

Putin'in dış ilişkilerini işleme konusundaki güveni genellikle düşük olmasına rağmen birçok ülkede Amerikan Başkanı Donald Trump'den daha güvenilir.

Putin'e olan güven en dramatik olarak, Trump in Yunanistan ve Lübnan'daki (hem + 31 puanlık) hem de Vietnam'ın (+21 puan) geride bıraktı.

Genel olarak, Rusya'nın uluslararası imajı olumlu olmaktan daha olumsuz. Rusya'nın eleştirel görüşleri özellikle Amerika Birleşik Devletleri'nde ve Avrupa'da yaygınken, Asya-Pasifik bölgesi, Ortadoğu, Sahra altı Afrika ve Latin Amerika'da görüş daha karışıktır.

Anket yapılan sadece üç ülkede Rusya'nın olumlu görüşleri var: Vietnam (% 83), Yunanistan (% 64) ve Filipinler (% 55).

Yunanistan'da, Rusya'nın olumluluk derecesi istikrarlı bir seyir izledi ve Pew Araştırma Merkezi 2012'de onu ölçmeye başladığından beri onda altıdan biraz geride kaldı; Şu an% 64'ü buluyor.

Polonya dışındaki Avrupa halklarının çoğu, doğudaki komşuları hakkında büyük ama ezici bir endişe belirtmiyor.

Yunanlılar (% 24) ve Macarlar (% 28), Rusya'nın gücü ve nüfuzu konusunda en az endişeleniyorlar.

Yeni Pew Araştırma Merkezi anketi, 16 Şubat - 8 Mayıs 2017 tarihleri ​​arasında Rusya dışında 37 ülkede 40,951 katılımcı arasında gerçekleştirildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
beylikdüzü escort