Rıdvan Parlarca Adli Tıp Kurumu'ndan DNA sonucu geldi

Adana'da aldığı muhabbet kuşlarını geri götürmesi için annesi tarafından uyarılan Rıdvan Parlarca'nın DNA testi sonucu açıklandı.

Rıdvan Parlarca Adli Tıp Kurumu'ndan DNA sonucu geldi
Rıdvan Parlarca Adli Tıp Kurumu'ndan DNA sonucu geldi Admin
Bu içerik 1412 kez okundu.

 

Atv kanalında yayın yapan ve Müge Anlı tarafından sunulan "Tatlı Sert" programında kayıp olarak aranan 12 yaşındaki Rıdvan ile ilgili olarak gelen haber büyük üzüntüye neden olsu.

Rıdvan’ın ölüm haberinin alınmasının ardından ailenin şüpheleri herkesi şoka soktu. Müge Anlı’nın sunduğu programa bağlananküçük çocuğun babası; “Bulunan çocuk benim çocuğun değil” dedi.

Fakat olayın ardıdan Müge Anlı’nın programına katılan anne Makbule Parlarca; “Bulanan çocuk, tanınmaz haldeydi. Bana gösterilen kıyafetler çocuğuma ait değil. O çocuk benim çocuğum değil” dedi.

Yaşadığı acıdan dolayı sesi kısılan ve Müge Anlı’ya canlı yayında yazarak derdini anlatan baba Hasan Parlarca da toprağa verdikleri çocuğun kendilerine ait olmadığını, Adli Tıp Kurumu’ndan gelecek olacak DNA testi sonucunda her şeyin ortaya çıkacağını söyledi.

Bununla birlikte Rıdvan’ı teşhis eden amca ise anne ve babasının durumu kabullenemediğini belirterek “Sulama kanalında bulunan çocuk Rıdvan” şeklinde konuştu.

Bugun yayınlanan programda küçük Rıdvan'la ilgili yapılan DNA sonucu açıklandı. Müge Anlı'nın üzüntü içerisinde olduğu gözlemlenirken barajda bulunan cesedin Rıdvan Parlarca'ya ait olduğu kesinleşti. Yapılan DNA sonucunun pızitif çıkmasının ardından aile bireyler birkez daha yıkıldı.

Rıdvan Parlarca DNA DNA sonucu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Selanik Yahudi Müzesi yeni kanadı başlattı
Selanik Yahudi Müzesi yeni kanadı başlattı
Galiçya filmi Selanik Film Festivali'nde birincilik ödülü kazandı
Galiçya filmi Selanik Film Festivali'nde birincilik ödülü kazandı