Rıdvan Parlarca Adli Tıp Kurumu'ndan DNA sonucu geldi

Adana'da aldığı muhabbet kuşlarını geri götürmesi için annesi tarafından uyarılan Rıdvan Parlarca'nın DNA testi sonucu açıklandı.

Rıdvan Parlarca Adli Tıp Kurumu'ndan DNA sonucu geldi
Rıdvan Parlarca Adli Tıp Kurumu'ndan DNA sonucu geldi Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Atv kanalında yayın yapan ve Müge Anlı tarafından sunulan "Tatlı Sert" programında kayıp olarak aranan 12 yaşındaki Rıdvan ile ilgili olarak gelen haber büyük üzüntüye neden olsu.

Rıdvan’ın ölüm haberinin alınmasının ardından ailenin şüpheleri herkesi şoka soktu. Müge Anlı’nın sunduğu programa bağlananküçük çocuğun babası; “Bulunan çocuk benim çocuğun değil” dedi.

Fakat olayın ardıdan Müge Anlı’nın programına katılan anne Makbule Parlarca; “Bulanan çocuk, tanınmaz haldeydi. Bana gösterilen kıyafetler çocuğuma ait değil. O çocuk benim çocuğum değil” dedi.

Yaşadığı acıdan dolayı sesi kısılan ve Müge Anlı’ya canlı yayında yazarak derdini anlatan baba Hasan Parlarca da toprağa verdikleri çocuğun kendilerine ait olmadığını, Adli Tıp Kurumu’ndan gelecek olacak DNA testi sonucunda her şeyin ortaya çıkacağını söyledi.

Bununla birlikte Rıdvan’ı teşhis eden amca ise anne ve babasının durumu kabullenemediğini belirterek “Sulama kanalında bulunan çocuk Rıdvan” şeklinde konuştu.

Bugun yayınlanan programda küçük Rıdvan'la ilgili yapılan DNA sonucu açıklandı. Müge Anlı'nın üzüntü içerisinde olduğu gözlemlenirken barajda bulunan cesedin Rıdvan Parlarca'ya ait olduğu kesinleşti. Yapılan DNA sonucunun pızitif çıkmasının ardından aile bireyler birkez daha yıkıldı.

Rıdvan Parlarca DNA DNA sonucu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
beylikdüzü escort