RENKLİ KOLTUKLAR ile DESENLİ HALILARIN DANSI

RENKLİ KOLTUKLAR ile DESENLİ HALILARIN DANSI
RENKLİ KOLTUKLAR ile DESENLİ HALILARIN DANSI Admin
Bu içerik 243 kez okundu.

 

Yaz mevsiminin adını duyduğumuzda içimizde uçuşan kelebekleri, burnumuza gelen deniz kokusunu, tenimize değen güneşin sıcaklığını evimize de yansıtmak isteriz. Hâl böyle olunca bu durumu mobilyalarına yansıtmak isteyen ve dekorasyon ruhu taşıyan insanlar da bir an önce harekete geçmek ister.

İlk hangi dekorasyondan başlayabilirim derseniz kesinlikle nerede çok vakit geçiriyorsanız o yaşam alanında harekete başlamanızı öneririz. Salon ve oturma odasını tek bir şekilde birleştirenler ise konfora dayalı bir stille bu durumu çözebilir. Günümüzde de living room yani dilimize “yaşam alanı” olarak geçen bu alanlarda serbest tarz çoğunlukla kullanılmakta. Duvarlarda büyük tablo sevenler, sakin seçimlerle birlikte modern bir koltuk takımı serisi ile alanı güzelleştirebilir. Bunun yanında orta sehpayı tercih sebebi olarak seçenler de, yaza yakışır bir tarzla seçimlerini yapabilirler.
 

Sürekli vakit geçirilen alan olan salonlarınızda siz de eğer soft renklerden hoşlanıyorsanız yaşam alanınızı hareketlendirmek adına hareketli bir halı seçimi yapabilirsiniz. Sade bir renk seçimi ile konforu önemseyenler, dekorasyonla birlikte koltuklara ruh verebilirler. Duvarlarda hareketli çerçeve ve aksesuar kullanmak, halıyı desenli kullanmak, yaşam alanlarınıza da hayat verir. Böylece hem tarzınızı yansıtıp, aynı zamanda da konforu elden bırakmamış olursunuz. 2018 trendlerine baktığımız zaman sadece renkten oluşan mobilyaların yoğunluğunu görebiliyoruz. Bu nedenle hem zamana ayak uydurup, hem de rahatlığı yaşamak isteyenlere, VienzaHome’nın sade ve konforlu koltuk takımlarından olan Lotus ile yaşam alanınızı keşfetme şansı verin.

 

Alışveriş ve detay için : www.vienzahome.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yunanistan turizm markasını güçlendiriyor
Yunanistan turizm markasını güçlendiriyor
Yunan Filateli Derneği, Atina NOTOS 2021'i ağırlamaya hazırlanırken bir ilgi dalgası görüyor
Yunan Filateli Derneği, Atina NOTOS 2021'i ağırlamaya hazırlanırken bir ilgi dalgası görüyor