Ramazan bayramı turları

Ramazan bayramı turları
Ramazan bayramı turları Harun antepli
Bu içerik 0 kez okundu.

            Tatil planlarını henüz tam olarak gerçekleştiremeyenler veya tatil planları sadece hayal olarak kalanlar, tatiliniz için birçok avantajlı fırsatın sizleri kovaladığı Küba turu, Ramazan bayramı turları veya Kurban bayramı turları sizin ihtiyacınıza özel tatili sağlayabilir. Çok uzun vakti olmayanlar içinse 19 Mayıs turları ile tatillerini taçlandırmak mümkün kılınmaktadır. Güneşe karşı döndüğünüz yüzünüz ve ılık rüzgarların yüzünüzde bıraktığı hoş hissi Fas’ın büyülü havasında bulabilirsiniz.

Daha ılımlı seçeneklerin değerlendirildiği Kurban bayramı turları arasında olan  Kore-japonya turu da farklı seçenekler olarak değerlendirilebilir. Biraz serinlik hissetmek isteyenlerin durağı ise Mont Blanc turları olabilir. Mont Blanc turları ile doğanın içinde kendinizi bulabilir ve uzun yürüyüşler gerçekleştirebilirsiniz.

Ramazan bayramı turları için melekler şehri olan Las Vegas’ı  görebilmek için Amerika turu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yine bize daha yakın olan Balkanlar turu ile Ramazan’ı burada geçirebilirsiniz. Endülüs Fas turu ile geçmişin en büyük medeniyetlerinin kurulduğu Endülüs’ü ziyaret edebilirsiniz. Doğa ve hayvanseverler için Afrika turları da diğer alternatifleri oluşturmaktadır. Küba turu ile puronun şehrine gidebilrisiniz. 19 Mayıs turlarındaysa, ülkemizin güzelliklerini keşfedebileceğiniz Antep Urfa, Bozcaada, Şanlıurfa Gurme turları gerçekleştirilmektedir. Yöresel yemeklerin lezzetine doyacağınız bu turlar, cennetin ülkemize inmiş olduğunu hissettirebilir. Karadeniz turlarıyla yeşilliğin en derinine indiğiniz turlarla nefesinizi kesecek manzaralar da sizi karşılayabilir. Küçük yaylalarla başladığınız turları leziz bir yemek ziyafetiyle noktayablirsiniz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şempanzeler, bizden daha güçlü görünüyor
Şempanzeler, bizden daha güçlü görünüyor
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Teknik Çadır: Uber kavşağında