Ramazan bayramı turları

Ramazan bayramı turları
Ramazan bayramı turları Harun antepli
Bu içerik 13 kez okundu.

            Tatil planlarını henüz tam olarak gerçekleştiremeyenler veya tatil planları sadece hayal olarak kalanlar, tatiliniz için birçok avantajlı fırsatın sizleri kovaladığı Küba turu, Ramazan bayramı turları veya Kurban bayramı turları sizin ihtiyacınıza özel tatili sağlayabilir. Çok uzun vakti olmayanlar içinse 19 Mayıs turları ile tatillerini taçlandırmak mümkün kılınmaktadır. Güneşe karşı döndüğünüz yüzünüz ve ılık rüzgarların yüzünüzde bıraktığı hoş hissi Fas’ın büyülü havasında bulabilirsiniz.

Daha ılımlı seçeneklerin değerlendirildiği Kurban bayramı turları arasında olan  Kore-japonya turu da farklı seçenekler olarak değerlendirilebilir. Biraz serinlik hissetmek isteyenlerin durağı ise Mont Blanc turları olabilir. Mont Blanc turları ile doğanın içinde kendinizi bulabilir ve uzun yürüyüşler gerçekleştirebilirsiniz.

Ramazan bayramı turları için melekler şehri olan Las Vegas’ı  görebilmek için Amerika turu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yine bize daha yakın olan Balkanlar turu ile Ramazan’ı burada geçirebilirsiniz. Endülüs Fas turu ile geçmişin en büyük medeniyetlerinin kurulduğu Endülüs’ü ziyaret edebilirsiniz. Doğa ve hayvanseverler için Afrika turları da diğer alternatifleri oluşturmaktadır. Küba turu ile puronun şehrine gidebilrisiniz. 19 Mayıs turlarındaysa, ülkemizin güzelliklerini keşfedebileceğiniz Antep Urfa, Bozcaada, Şanlıurfa Gurme turları gerçekleştirilmektedir. Yöresel yemeklerin lezzetine doyacağınız bu turlar, cennetin ülkemize inmiş olduğunu hissettirebilir. Karadeniz turlarıyla yeşilliğin en derinine indiğiniz turlarla nefesinizi kesecek manzaralar da sizi karşılayabilir. Küçük yaylalarla başladığınız turları leziz bir yemek ziyafetiyle noktayablirsiniz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TFF Plaj Futbolu Ligi finalleri Alanya'da yapılacak
TFF Plaj Futbolu Ligi finalleri Alanya'da yapılacak
Cüneyt Çakır, Al Ittihad- Al Wehda maçını yönetecek
Cüneyt Çakır, Al Ittihad- Al Wehda maçını yönetecek